Yeni Forum Moderasyonu
SamsonSamson
Üye

Kullanıcı adına bütün karakterleri küçük girsen de oluyor usta.

Yapma yav :lol:

Öyle bir şeye isyan edecek adamı banlayın zaten. Daha rahat olur.

Nick değişikliği yapılmıyor ya forumda, ayrımcılık olmasın dediler, meeh dedim ben de viski ve puromla 32. kattaki süitimden Central Park'ı izlemeye devam ettim :beatnik2:

Yok ya onu demedim zaten, mesela bu hesabı sil yeni hesap al, ona mod yetkisi versinler. İsim değişikliği değil yani tam olarak.
CúthalionCúthalion
Üye
Ben ne yapayım? :(
L1S
Üye

Yaptırımlar ve uygulamaları konusunda, diğer mod ve genel yetkili arkadaşlarımla fikir ayrılığına düştüğümden, bunun da benim görevimi şahsi prensiplerimle yapmama engel olacağından, forum ile ilişiğimi kesiyorum. Rengimin artık hiçbir hükmü yoktur.

Level' ın ilk sayısından 2010' a kadar yaptığım gibi, sadece dergiyi takip edicem.
SamsonSamson
Üye
:(
CoraxCorax
Üye
üzülmedim ne yalan söyleyim.

fairon veya todza bırakırsa ağlardım ama resmen
CúthalionCúthalion
Üye
:(
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Yaptırımlar ve uygulamaları konusunda, diğer mod ve genel yetkili arkadaşlarımla fikir ayrılığına düştüğümden, bunun da benim görevimi şahsi prensiplerimle yapmama engel olacağından, forum ile ilişiğimi kesiyorum. Rengimin artık hiçbir hükmü yoktur.

Level' ın ilk sayısından 2010' a kadar yaptığım gibi, sadece dergiyi takip edicem.

Geçmiş olsun ;)
LovermanLoverman
Üye

Forum üyeliğini niye iptal ediyor ki modluğu bırakman?
hayalgezerhayalgezer
Üye
Evet. Neden modluk bırakılınca,forum da bırakılmış oluyor?
SnorlaxSnorlax
Üye
Forumdaki modlarla normal bir kullanıcı olarak da sorun yaşayacağını düşünüyordur, daha fazla sorun yaratmamak adına çekiliyordur belki.
discussioncontroller