Yeni Forum Moderasyonu
TodzaTodza
Üye
Ortada kişisel ilişkilerde sıkıntı yaratacak bir durum veya kimsenin yarattığı bir sorun yok onu belirteyim de yanlış bir çıkarım olmasın durduk yere, L1S'in tamamen bırakma kararının forumdan da uzaklaşma isteği olduğunu zannediyorum.
armin
Üye
Burada gerekli ikazlar zaten zamanında yapılmıştır.bunları kaale almak kişiye kalmıştır.sonradan ''vay efendim yazım niye kaldırıldı''diye ortaya laf söylenmesin.Burada bazı kişiler kendine ayıracağı vakti burada birilerini ikaz etmeye ayıracak değil.burası otak paylaşım alanıdır ve de insanlar bazı kararlar aldıysa buna geride kalanların saygı duyması gerekir.''YOK NEDEN BIRAKTI,GÖTÜREMEDİ Mİ YADA BIRAKMASINA SEVİNDİM ''diye tabirlendirmek ve yorumlamak bunu söyleyenin ayıbıdır.emeğe saygı varsa,alınan kararlara da saygı güdülmelidir.bir şey deşildikçe kokar..lütfen herkes haddi doğrultusunda ,,iizgisinde,kalitesinde yorum yapsın ..Herkesin sadece burayla sınırlı olmayan yaşamı , işi vardır.dar çerçevede düşünmeyiniz lütfen.burdan her ne kadar yorum yapmak haddime düşmese de Sayın L1S affola..
Saygılarla..
EytciEytci
Üye

Burada bazı kişiler kendine ayıracağı vakti burada birilerini ikaz etmeye ayıracak değil.

Eğer "bazı" kişiler vakitlerini uyarıya(ikaza) ayıramayacak ise mod olmasınlar. Uyarı yapılmayacaksa modlara gerek kalmaz o zaman, otomatik sistem kurulup belli başlı kelimelerin yazılması yasaklansın geçsin. İnsan mod olduysa foruma girdiği her zaman uyarı yapabilmeli, yapmalı. Yoksa anlamsız oluyor.
PiranhaPiranha
Üye
Bu forum çok yaşadı çok.. hani uzun zamandır görmediğiniz birisi için durupdururken hatırlatılınca "ya o daha ölmedi mi yaşıyormuydu o ya" falan deyiverirsiniz, kendinizde bu dediğinize şaşırırsınız etrafınızdakileri de şaşırtırsınız ya. İşte bu deyişe benziyor forumun hali yada sizlerin şu son yorumlarınız buna benziyor.
LovermanLoverman
Üye
ya amaaan şu forumun çiçek açtığı yıllar dedikleri yılların bir bölümü de japonca öğreniyoruz =) tadında tüm erkek üyelerin çiçek açıp =) =) falan yaptığı ılık bir mevsimdi yani.

bfr'yi düşürdük allahtan, yükselemedi.
CoraxCorax
Üye

Burada gerekli ikazlar zaten zamanında yapılmıştır.bunları kaale almak kişiye kalmıştır.sonradan ''vay efendim yazım niye kaldırıldı''diye ortaya laf söylenmesin.Burada bazı kişiler kendine ayıracağı vakti burada birilerini ikaz etmeye ayıracak değil.burası otak paylaşım alanıdır ve de insanlar bazı kararlar aldıysa buna geride kalanların saygı duyması gerekir.''YOK NEDEN BIRAKTI,GÖTÜREMEDİ Mİ YADA BIRAKMASINA SEVİNDİM ''diye tabirlendirmek ve yorumlamak bunu söyleyenin ayıbıdır.emeğe saygı varsa,alınan kararlara da saygı güdülmelidir.bir şey deşildikçe kokar..lütfen herkes haddi doğrultusunda ,,iizgisinde,kalitesinde yorum yapsın ..Herkesin sadece burayla sınırlı olmayan yaşamı , işi vardır.dar çerçevede düşünmeyiniz lütfen.burdan her ne kadar yorum yapmak haddime düşmese de Sayın L1S affola..
Saygılarla..

deal with it
PiranhaPiranha
Üye
No!
Not a deal with it.

(Nasıl bişeyler kapmışmıyım Corax efendi)
CoraxCorax
Üye
kapmamışsın
PiranhaPiranha
Üye
:(
PiranhaPiranha
Üye
:(
Olsun be Corax efendi bu da yeter.
discussioncontroller