Lord of the Rings Online'da bağlantı sorunu
4VeTRa
Üye
Arkadaslra derginin verdigi dvdyi yükledim...Laucheri acıyorum connectin status waiting oluyor bayağı bir bekliyor ondan sonra retry yanındada dakika veriyor hep bu böyle sürüor nabmalıyım?

[img width=600 height=416]http://img145.imageshack.us/img145/1151/lotrosorunsv2.jpg[/img]
mart
Üye
Bak aşağıda ne yazıyor hemen verdiğin ekran görüntüsünde:

"All LOTRO worlds and forums have been brought down for emergency troubleshooting"

4VeTRa
Üye
aa şimdi gördüm cok saoll yaaa bakıma girmis full okudum...
mart
Üye
Acil bir durum olsa gerek, Çinliler feci saldırıyordu Lotro'ya :p
TheodrienTheodrien
Mod
Oyunda Çinli yok uzun süredir. Zamanında tüm Çin ip'leri banlanmıştı.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
nedenki ? :D
TheodrienTheodrien
Mod
Goldfarm olayı yüzünden :)
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Anlamadım ama neyse :D
TheodrienTheodrien
Mod
Oyun içi para satma olayları yüzünden yani. En önemli boss'ları sabahtan akşama kadar bekleyip, kesenler çinliler hep. Sonra düşen itemları satıp, kazandıkları goldları da gerçek paraya satan kişiler.
odiflame
Üye
oyunda gold satışı yapılmaktadır.nereden biliyorum mesela adam apprentice crafting iken 2 3 gün sonra GM crafter olabilmektedir veya AH de bazı mine ore lar veya deriler bulunmamaktadır.yoksa birisi para ile çekiyor olmasın :).kimse bu kadar craft geliştirecek parayı 3 günde kazanamaz.item satışı ilede olmuyor veya farm ile gold alışı ile olacaktır tahminim.fakat reklam olayı bir süredir gözükmemektedir.
mart
Üye
Oyunda bi dolu çinli var, kimi Trollshaws'da level 15 hunterlarıyla Dwarf-iron toplar, kimi Agamaur dışında wightleri kesip lootlarıyla gold yapar, kimi ND'da powerleveling kasar. Türk olduğumuzdan dolayı (zaman farkı az olmaması sebebiyle) oldukça fazla rastlıyoruz bunlara.
discussioncontroller