Yaş Ortalaması
Erocano
Üye
Uzun süredir OGZ Online'ı takip eden birisi olarak şu anki yaş ortalamasından çok rahatsızım, siteye ne zaman haber okumaya girsem yan tarafta saçma saçma blog yazıları oluyor. Ve bu yazılar genellikle hep "çocuklar" tarafından yazılmış oluyor. Baksanıza şu blog yazılarına. Bu konudan tek rahatsız olan ben miyim?

Edit: Resmi göremeyenler için http://i.imgur.com/VX2pG.png

image
kayaalper
Üye
Sing me a song, you're a singer
do me a wrong, you're a bringer of evil
The Devil is never a maker
the less that you give, you're a taker
dodgerdodger
Üye
yaşı büyüklerin blog yazmaya vakti yok.
RelentlessRelentless
Üye
Blog sayfasına bir kez dahi girmişliğim yok, girsem de oturup okumam zaten, burada asıl takılan kişilerin de girdiğini sanmıyorum. Oranın farklı bir komünü var, kendi aralarında yuvarlanıyorlar. O yüzden beni(ve muhtemelen bizi) rahatsız etmiyor.
oropheroropher
Üye

Uzun süredir OGZ Online'ı takip eden birisi olarak şu anki yaş ortalamasından çok rahatsızım, siteye ne zaman haber okumaya girsem yan tarafta saçma saçma blog yazıları oluyor. Ve bu yazılar genellikle hep "çocuklar" tarafından yazılmış oluyor. Baksanıza şu blog yazılarına. Bu konudan tek rahatsız olan ben miyim?

Yaşı küçük olanların yazmaya hakları yok mu?
Ben internette ilk yazımı yayınladığımda 14 yaşındaydım, belki çok saçmaydı, belki bir kişi bile okumamıştı ama yazmıştım işte..
Bugün Oyungezer dergisinde yazıyorum..
"Bunlar neden yazıyor, pü bunlara, lanet olsun yazmayın" denerek insanların hevesini kırmanın kimseye bir faydası olduğunu düşünmüyorum..
okumama şansın var mı? var..
Sana bir zararları var mı? yok..
o halde senin de bu insanların hevesini kırmaya hakkın yok..
Mister NoseMister Nose
Üye
Foruma uğrayan ergen kardeşlerimizi de oto-kontrol sistemi ile kaçırıyoruz. Tabi direnenler olabiliyor.

Edit: Aslında bu oto-kontrol olmuyor lan. Pardon.

Spoiler:
blog özelliği varmış lan sitede :huh:
Erocano
Üye
Sadece rahatsız olduğumu söyledim, nefret kusmanıza gerek yok.
RedBeardRedBeard
Üye
Hepimiz çocuk olduk. Belki de dönüp kendi çocukluğunuza bakmamanızdan, ya da baksanız da asıl olanı görmemenizden dolayı yadırgıyorsunuz genç arkadaşları. Her insan bu dönemden geçiyor, tahamül edin azıcık. Kimse 20 yaşında doğmuyor anasından.
RelentlessRelentless
Üye
Kim nefret kusuyor ki?
Napmamızı bekliyordun? Ergenlere ölüm diye savaş baltaları mı çıkartalım? Takılıyorlar kendilerince işte kimseye bir zararları yok, sen diyene kadar haberim bile yoktu o derece...
sifonn
Üye
İyi de blog dediğin olay o zaten. Birileri kendi çapında saçmalıyor eğer beğeniyorsan takip ediyorsun beğenmezsen bakmıyorsun. Resmi haber değil ki bu blog yani sonuçta. üçük-büyük yaş fark etmez ki blogger olmak için.
AlphariusAlpharius
Üye
I'm 12 and what is this
discussioncontroller