Yaş Ortalaması
isoticisotic
Üye
ben de hiç sevmem çocukları
RelentlessRelentless
Üye
Yapmasını seviyorsun ama :curtain:
BiqBossBiqBoss
Üye

Uzun süredir OGZ Online'ı takip eden birisi olarak şu anki yaş ortalamasından çok rahatsızım, siteye ne zaman haber okumaya girsem yan tarafta saçma saçma blog yazıları oluyor. Ve bu yazılar genellikle hep "çocuklar" tarafından yazılmış oluyor. Baksanıza şu blog yazılarına. Bu konudan tek rahatsız olan ben miyim?

Ben internette ilk yazımı yayınladığımda 14 yaşındaydım, belki çok saçmaydı, belki bir kişi bile okumamıştı ama yazmıştım işte..

Kusura bakma ama aklıma şu geldi :P
Spoiler:

image
isoticisotic
Üye

Şu ana kadar çocuk yaptığıma şahit olmuş hiçbir kimse yok bunu kanıtlayamazsın.:smoking:
BiqBossBiqBoss
Üye

Şu ana kadar çocuk yaptığıma şahit olmuş hiçbir kimse yok bunu kanıtlayamazsın.:smoking:

Doğru genelde sifon çekiyor üzerlerine.
isoticisotic
Üye
:o çok ayıp
rubyredrubyred
Üye
konuyu görünce ilk tepkim "oha bloga yazanlar varmış" oldu :D yeni portala geçerken bloglar olacak şöyle yazacaksınız böyle yazacaksınız diyorlardı ama kimse dönüp bakmamıştı meğer küçük kardeşlerimiz orayı mesken tutmuş :D
JulianneJulianne
Üye

Uzun süredir OGZ Online'ı takip eden birisi olarak şu anki yaş ortalamasından çok rahatsızım, siteye ne zaman haber okumaya girsem yan tarafta saçma saçma blog yazıları oluyor. Ve bu yazılar genellikle hep "çocuklar" tarafından yazılmış oluyor. Baksanıza şu blog yazılarına. Bu konudan tek rahatsız olan ben miyim?

Edit: Resmi göremeyenler için http://i.imgur.com/VX2pG.png

image

O mesajların hepsinin tek bir kişi tarafından atıldığının farkındasın değil mi? :D
AlphariusAlpharius
Üye
Blogda yazdıklarımız forumda banlanmaya yol açıyor mu?
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Sadece rahatsız olduğumu söyledim

Olma.

[hr]

Bu sitede blog olması benim için çok gereksiz zira ne yazdığın şeye artık bir cevap geliyor ne de ben yazılanlara bir cevap verebiliyorum. Eee, ne anladım bu blogdan? ._.
discussioncontroller