Yaş Ortalaması
FeylingFeyling
Üye

konuyu görünce ilk tepkim "oha bloga yazanlar varmış" oldu :D yeni portala geçerken bloglar olacak şöyle yazacaksınız böyle yazacaksınız diyorlardı ama kimse dönüp bakmamıştı meğer küçük kardeşlerimiz orayı mesken tutmuş :D

Ben 2 ayda bir blog kısmına yazıyorum (Çok süper şeyler yazıyorum bir okuyun lan :P ) Jejunum da süper dosya konuları yazmıştır blog kısmına. Okumayanların kaybıdır.

Yalnız kırk defa dememize rağmen bloglara yorum kısmını düzeltmediler. Yorum yapılamıyor artık bloglara :(
L1S
Üye
Yazın yazın. Okuyoruz.
Chelios
Üye

Yapmasını seviyorsun ama :curtain:

Şu ana kadar çocuk yaptığıma şahit olmuş hiçbir kimse yok bunu kanıtlayamazsın.:smoking:

AtKafası
Üye
Yaş ortalaması beni eklersen 12,5

beni eklemezsen 13
Mister NoseMister Nose
Üye

konuyu görünce ilk tepkim "oha bloga yazanlar varmış" oldu :D yeni portala geçerken bloglar olacak şöyle yazacaksınız böyle yazacaksınız diyorlardı ama kimse dönüp bakmamıştı meğer küçük kardeşlerimiz orayı mesken tutmuş :D

Ben 2 ayda bir blog kısmına yazıyorum (Çok süper şeyler yazıyorum bir okuyun lan :P ) Jejunum da süper dosya konuları yazmıştır blog kısmına. Okumayanların kaybıdır.

Yalnız kırk defa dememize rağmen bloglara yorum kısmını düzeltmediler. Yorum yapılamıyor artık bloglara :(

Bırak o konsolcuyu ya.

Senin yazdıklarını okuyayım bir ara.
FeylingFeyling
Üye
Bırakmam, biraderim o benim, kankam, pampiştom!
PiranhaPiranha
Üye
Bunları buraya bırakıp gidiyorum. Relentless haklısın valla OGZ.Blog yazıları konusunda sende bendensin :lol:

Blog sayfasına bir kez dahi girmişliğim yok, girsem de oturup okumam zaten, burada asıl takılan kişilerin de girdiğini sanmıyorum. Oranın farklı bir komünü var, kendi aralarında yuvarlanıyorlar. O yüzden beni(ve muhtemelen bizi) rahatsız etmiyor.

Hepimiz çocuk olduk. Belki de dönüp kendi çocukluğunuza bakmamanızdan, ya da baksanız da asıl olanı görmemenizden dolayı yadırgıyorsunuz genç arkadaşları. Her insan bu dönemden geçiyor, tahamül edin azıcık. Kimse 20 yaşında doğmuyor anasından.

Kim nefret kusuyor ki?
Napmamızı bekliyordun? Ergenlere ölüm diye savaş baltaları mı çıkartalım? Takılıyorlar kendilerince işte kimseye bir zararları yok, sen diyene kadar haberim bile yoktu o derece...

nfsking2000
Üye
Bloglara yorum yapılamıyor, kötü. Ekran görüntüsündeki olay münferit. Yaş ortalaması tahminim: 15,7
discussioncontroller