Playstation 4
Orderabi
Üye
Dharkan dedi:

4k TV yoksa değmez

reyis ciddi misin ya hahah

ulan corax falan da like atmış.

demek pro 4k içinmiş... öğrenmişsinizdir umarım. :-)

bu arada zero downlı çöp pakedi al demişsin bir de

turismolu pack, fifalı pack, destinyli 1 tb packler varken lol
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Fifa çöp değilmi yani?
Orderabi
Üye
o paketteki 3 oyundan da iyi olduğu kesin, ayrıca 500 gb?
SamsonSamson
Üye
Orderabi dedi:

Dharkan dedi:

4k TV yoksa değmez

reyis ciddi misin ya hahah

ulan corax falan da like atmış.

demek pro 4k içinmiş... öğrenmişsinizdir umarım. :-)

bu arada zero downlı çöp pakedi al demişsin bir de

turismolu pack, fifalı pack, destinyli 1 tb packler varken lol

Hoeizon çöpler çöpü oyun. Fifa da aynı tierde.

Konsola para vermezdim ama illa verecek olsam Turismo ve Destiny alacağım oyunlardan olabilirdi...
JejunumJejunum
Üye
Horizon'ın shit tier bir hikayesi ve bayık bir open world'ü var. Hayatımda bu kadar sıkıldığım bir oyun hatırlamıyorum.
SamsonSamson
Üye
Jejunum dedi:

Horizon'ın shit tier bir hikayesi ve bayık bir open world'ü var. Hayatımda bu kadar sıkıldığım bir oyun hatırlamıyorum.

LP'sini koysaydın da millet almadan önce izleyip hmmm çöpmüş diyip parayı çöpe atmasaydı hojam.

Bir sürü insan senin yüzünden parayı çöpe attı...
JejunumJejunum
Üye
Samson dedi:

Jejunum dedi:

LP'sini koysaydın da millet almadan önce izleyip hmmm çöpmüş diyip parayı çöpe atmasaydı hojam.

Bir sürü insan senin yüzünden parayı çöpe attı...

Capture card'ım olsa Horizon'ın LP'siyle vakit kaybedeceğimi mi sanıyorsun hojam? Sikik bir PC ve Fraps'le ancak 20 yıllık oyunların LP'sini yapabiliyorum.
DemifiendDemifiend
Üye
Horizon'un hikayesi o kadar da çöp değil ya. İlk 20 saatçik sadece :D Sonlara doğru çok güzel toparlıyor, merak duygusunu tavan yaptırıyor da oraya kadar giden yol iğrenç, evet.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bugün PSX etkinliği var. Türkiye saati ile 07:00'da başlayacak.
Zodiac
Üye
ekran karti fiyatlarini gorunce karar vermistim aslinda. pc iyi gayet idare ediyor hala ama artik sadece pubg dota 2 csgo gibi comp shooterlari oynuyorum. bi de en son hangi aaa oyunu oynadim hatirlamiyorum, fallout 4 witcher 3 falandi sanirim. steam hesabim survival early access oyunlarla doldu tasti. sinirlendim. dun gittim ps4 pro 1tb +1 dualshock kampanyasiyla yanina da horizon, last of us ve bloodborne aldim. hem exclusive oyunlar icin hem de evdeki 4k tv de bi ise yarasin en azindan diye proya yoneldim. bir sene oncesine kadar konsol alma fikri hic yoktu ama pcnin artik shooter makinesi haline gelmesi ve ps tarafindan gelen exc. haberleri baya kafami celdi.

kisacasi yeni bir bilgisayar toplamaya usendim gittim konsol aldim...

Beğenenler: creiGn, Corax

discussioncontroller