Oyungezer Mobil
Zodiac
Üye
tapatalk icin ufak bir plugin eklemek zor olmasa gerek hem kunena destegi de var. en azindan sifirdan uygulama yazana kadar mobil kullanicilari idare etsin. :)
Mr.PrescottMr.Prescott
Admin

Piranha her bağırdığında mobilin gelmesi 1 hafta uzuyor. :P

Abi niye hemen beni görüyosun ya baksana üste mesajlar büyük harfle belirtilmiş de bende ondan şeyettimdi :P :D

Sana takılmak gibisi yok be Piranha. =)

Forumun mobil versiyonu gelecek. Yakında. (vallahi bak)
joseph fouchejoseph fouche
Üye
tapatalk versyonuda çıksa :(
salih32salih32
Üye
Az önce tapatalk yükledim de süper bişeymiş hakikaten OGZ de tapatalka geçmeli artık
rebelboyrebelboy
Üye
Mobil sitede istedigimiz sayfaya nasil gidiyoruz bilen var mi?
esekesek
Üye
gidemiyoruz.
rebelboyrebelboy
Üye

esek dedi:

gidemiyoruz.

inanamiyore :S

38 bin tane mesajın atıldığı steam konusunda en son sayfaya gitmek için kaç kere "daha fazla yorum" a tıklamam gerekiyor acaba :-D

Bu arada sanırım sadece konuya yeni mesaj atınca seni son sayfaya gönderiyor, çok ilginçmiş...
Mr.PrescottMr.Prescott
Admin
rebelboy dedi:

esek dedi:

gidemiyoruz.

inanamiyore :S

38 bin tane mesajın atıldığı steam konusunda en son sayfaya gitmek için kaç kere "daha fazla yorum" a tıklamam gerekiyor acaba :-D

Bu arada sanırım sadece konuya yeni mesaj atınca seni son sayfaya gönderiyor, çok ilginçmiş...

Koyu tema bir bitsin mobil versiyonuyla ciddi bir biçimde ilgileneceğim. Bu sorun dışında gözünüze çarpan, "şuda olsun" dediğiniz bir şey var mı?

iOS için Webapp logoları ekleyeceğiz birde. Aklıma geldi.

Beğenenler: rebelboy, Jables

Lucastorn
Üye

Bu sorun dışında gözünüze çarpan, "şuda olsun" dediğiniz bir şey var mı?

Mobil site ve android/ios applicationları 1.öncelik olmalı bence. Örnek olarak benim işyerimde oyun siteleri filtreli, cepten girebilirsek siteyi rahat takip edebiliriz. Cepten normal sitenin hem kullanımı çok zor, hem de bandwidth yetersiz kalıyor.

Beğenenler: gduman94

EytciEytci
Üye
Forumun mobili gelirde biz görmeyiz :)

Beğenenler: hayalgezer

discussioncontroller