Oyungezer Mobil
NocseizNocseiz
Üye
farklı tarayıcılarla denemeyi ihmal etmeyin. Hatta telefonunuzun RAM'i kaldırıyorsa Firefox en iyisi bence.
BonecrusherBonecrusher
Üye
ya hacılar mobil görünüme nasıl geri dönüyoruz?
yanlışlıkla http://oyungezer.com.tr/forum/profile/nomobile tıkladım ve cep telefonunda yazılar çok küçük kaldı.
rubyredrubyred
Üye
sanırım çerezleri temizleyince mobili açıyordu tekrar.
LovermanLoverman
Üye
Ben safariyi kapa aç yapıyorum

LovermanLoverman
Üye
Bir örnek vereceğim mobile site alakalı. Vikings dizisinden spoiler içeriyor ama başka başlıktan alamadım ss, vikings izleyen bakmasın.

Şöyle bir sıkıntı var mobile sitede:

Spoiler:
image

Görüldüğü gibi bir yazı yazıp "tümünü seç" deyip, ondan sonra da arkadaki spoiler kutucuğuna basmamız gerekiyor ki seçili olan yazıyı spoiler'a alalım. Lakin o barların olduğu kısım, iphone'un tümünü seç-kes-kopyala için kullandığımız barının altında kalıyor, haliyle basamıyoruz altta kaldığı için.... Elle spoiler kodu yazmak da sıkıcı telefondan...
SamsonSamson
Üye
Önce spoiler tuşuna bas, sonra içine yaz.

Beğenenler: rubyred, Bonecrusher

LovermanLoverman
Üye
Öyle bir zahmete girmek istemiyorum açıkçası.

Yok ekrana uzun bascan da o aralığa getircen imleci de bilmem ne.

Ki hele spoiler dışına bir daha yazman gerekiyorsa tekrar aynı işlem falan
rubyredrubyred
Üye
ne kadar kolaylıksızsın yav. ya da ayfon ayoes dandik. spoiler tagleri geldikten sonra niye arasına tıklamak zor olsun ya da boş yerde biraz uzun basıp imleci oraya taşımak. gayet kolay yapılıyor
LovermanLoverman
Üye
Alışkanlık işte. Tek seferde sorun olmuyor da spoiler'a bir şey yazdın, ondan sonra resim ekledin, spoiler + resim kodu oldu, onun dışına bir şey yazdın vs vs derken istemeden insandan ekstra vakit çalıyor, sinir oluyorsun biraz da olsa.

SEÇ deyip tıklamak çok kolaylık geliyor insana.
ElladanElladan
Üye
Mobil site gelmiş ya da düzelmiş. Bir şeyler olmuş sonuçta. Telefondan girince masaüstü site yerine mobil site geldi.
discussioncontroller