Pillars of Eternity Serisi
MonthiusMonthius
Üye

Parayı bassak da oyuna sahip olamıyoruz galiba artık. Sadece destek olmak için para vermiş oluyoruz anladığım kadarıyla. O zaman o yunun çıkmasını bekleyip gider satın alırım. Zaten destek olunacak bir tarafları kalmamış gibi duruyor.

5 dolara o dediğin oluyor, sonrakilerde oyun da var içinde yine. Aslında destek olmak hâlâ işe yarıyor Stretch Goal'ler için. 4.5m'da Ship Crew, 5m'de yeni companion falan var... Gerçi yeni companion'a muhtemelen ulaşamayacaklar gibi geliyor bana ama bakalım.

Beğenenler: SmoKiNg ACE

LostLost
Üye

Beğenenler: Artemis_Entreri

LostLost
Üye
Dan DirikDan Dirik
Üye
durdurunca efektlerin kısılma olayı iyiymiş
https://www.instagram.com/p/BVDjIuJlZiE/?taken-by=jesawyer1975&hl=en
LostLost
Üye

sdfghj
DharkanDharkan
Üye
İyice tokatçı oldular :d
Dan DirikDan Dirik
Üye
paradox'un konsol açılımının parçası sanırım. original sin tarzı olmadıkça bu tür oyunlar konsolda satmaz, boşuna uğraşıyorlar
LostLost
Üye
hiç beklemiyodum beyle bi şey yav

neyseki bütün riski paradox almış gibi, pdx arctic denilen bi stüdyo portlamış
DemoNolojisTDemoNolojisT
Üye
Biri paradox un son günlerde steam de uyguladığı fiyat politikası konusunda beni aydınlatabilir m? Summer sale de oyunun ücreti 2000li yıllarda uzaktan bakıp iç geçirdiğimiz kutulu oyunların fiyatı ile aynı seviyeye gelmiş resmen!! Nler oluyor? Steam de kullanıcılar bile örgütlenmiş durumda; bütün puanlamalarını fiyat politikası yüzünden eksiye çevirmişler. Resmen protesto ediyorlar! Az önce yabancı bir siteden okudum; summer sale bitimi normal seviyeye çekilcek gibisinden birşeyler yazıyordu.
DharkanDharkan
Üye

Biri paradox un son günlerde steam de uyguladığı fiyat politikası konusunda beni aydınlatabilir m? Summer sale de oyunun ücreti 2000li yıllarda uzaktan bakıp iç geçirdiğimiz kutulu oyunların fiyatı ile aynı seviyeye gelmiş resmen!! Nler oluyor? Steam de kullanıcılar bile örgütlenmiş durumda; bütün puanlamalarını fiyat politikası yüzünden eksiye çevirmişler. Resmen protesto ediyorlar! Az önce yabancı bir siteden okudum; summer sale bitimi normal seviyeye çekilcek gibisinden birşeyler yazıyordu.

corporate greed:
A corporation's pursuit of gaining an over sufficient quantity of wealth by making decisions that are absent of any notion of morals and ethics.

discussioncontroller