Playstore
nfsking2000
Üye
Her fırsatta kapitalizm ile mücadele ettiğini bağıran Oyungezer dergisi acaba neden TTNET'in bu keriz-avlama temalı sitesinin reklamını yapıyor ve de bu haberimsilere yorum yaptırmıyor merak ediyorum. Level'ın yolunda tam gaz ilerliyorsunuz ha gayret az kaldı.
TheodrienTheodrien
Mod
Öncelikle Türkiye'de artık şu "TTNET'e kafam girsin" mantığı çok derin bir şekilde yerleştiği için, adamlar iyi birşey de yapsalar, yine muhalefet olunuyor. Belki bundan birkaç sene öncesine kadar iyi değildi ama son dönemlerde adamlar gerçekten uğraşıyorlar. Playstore'da bazı oyunlar, Steam'den daha ucuz bile satılıyor. Hatta faturaya taksit avantajıyla kredi kartı olmayanlar için bile büyük bir nimet sunuyor. Oyungezer de Türkiye'de oyun sektörünün gelişmesini ilke ettiğinden dolayı da bu sistemi doğal olarak destekliyor.

Sistemde yanlışlar yok mu? Tabi vardır, ama bu yapılan herşeye muhalefet edilmesi anlamına gelmiyor ki. Ayrıca Oyungezer'in her ay çıkması için ve diğer dergilerden kaliteli olması için paraya ihtiyacı vardır. Bu paralar da reklamlardan gelir elbet.

Bu arada Oyungezer-TTNET arasındaki anlaşma şartlarını bilmiyorum, sadece olması gereken şeyleri varsayarak söyledim.
QktayQktay
Üye
para kazanmak için reklam alıyorlar bunda yanlış bişiy yok fakat Crysis 2 satıştayken "bari playstore'dan aldıgımız oyunlar kotadan düşmesin" yorumuma Tuğbek Ölek abinin verdiği efsane saçma cevap hala gözlerimin önünde "FPS oynayan adam kotalı net kullanmaz" böyle saçma bir cevap üzerine kusura bakmayın da bu zihniyete ve TTNET'e kafam girsin
oropheroropher
Üye
Terbiye sınırlarını aşmayalım lütfen..
Eleştirinin de bir dozu var..
nfsking2000
Üye

Terbiye sınırlarını aşmayalım lütfen..
Eleştirinin de bir dozu var..

Evet bu terbiye sınırları biraz oynak. Başlığına göre deniz seviyesinin altına da indirilebiliyor. Ticari ortaklarınızla ilgisi olmayınca da sınır birden normal seviyeye çıkıyor tekrar.

Bazı oyunları ucuza satıyorlar, arada oluyor öyle kampanyalar. Ama çoğu zaman kabul et ki Steam varken saçma sapan yok 1500 TL de size 39 yaptık diye saçma sapan satış politikalarıyla çıkıyorlar. Steam'de 5 dolara bulacağın oyunu (ss falan değil) 40 liraya satıyorlar. Benim için hava hoş, Steam'den şaşmam ama bilinçsiz olanlar, gençler gidip sap olabiliyorlar. OGZ de haberlerine yorum yaptırmayarak çok güzel çanak tutuyor buna. Sonra dergide atıp tutuyorlar kapitalizme şöyle yaptık böyle yaptık. İlgisi olmasa bile bunu söyleyen adamın gidip başka şeyler yapmasını bazı insanları goyun yerine koyması olarak görüyorum ve kınıyorum.
baypalbaypal
Üye
playstore, ttnet ten kat be kat leş bir kurum.
müşteri hizmetleri yok. sorun yaşadığınızda yazacağınız çözüm bulabileceğiniz hiç bir yer yok.
telefon numarası olarak ttnet in 444 0 375 numarasını vermişler orayı aradığınızda da tabi ki hiç bir şeyden haberi olmayan playstore mi daha önce hiç duymadım ki modunda ki arkadaşlarla muhatap oluyorsunuz. playstore kısmını katmadeğerli servisler kısmına atmışlar lakin ordaki de aracı bir kurum olduklarını ve playstore nin numarasını aramam gerektiğini söylüyor. playstorenin numarasını vermesini rica ettiğimde de numarayı veremeyeceklerini söylüyorlar. zaten bi hayli şikayet olan bir yapı olmuş playstore.

oyunların ucuz olması insanı çekiyor. ama ucuza aldığımız oyunları oynayamıyoruz.
kesinlikle bulaşmayın.
discussioncontroller