Oyungezer'e Destek Olun - Sesimizi Duyurun
ofcmofcm
Üye
Site açıldığından beri kendi aranızda Oyungezer'e nasıl destek olacağınızı tartışıyordunuz. Bu tartışmaları dikkatle takip ettik, kendi aramızda fikirler geliştirdik ve uygun olacağını düşündüğümüz fikirleri bir araya getirdik. Bunları yukarıdaki Oyungezer'e Destek Olun linkinden okuyabilirsiniz.

Yeni fikirler dile getirmek ve mevcut fikirleri tartışmak için bu başlığı kullanabilirsiniz.

Katkılarınız için şimdiden hepinize teşekkürler...

------------------------------------------------------------
LÜTFEN DİKKAT!

Tanıtım banner'larımızda LEVEL isminin geçmesi yüzünden, Doğan-Burda Yayıncılık'la hukuki bir sorun yaşamamıza sebep olabileceği yönünde bir uyarı aldık.. Bu yüzden, banner'larımızı sitelerinde yayınlamış olanlardan, eski banner'ları şimdilik kaldırmalarını rica ediyoruz. Yeni banner'larımız Çarşamba günü hazır olacak.
Mr.PrescottMr.Prescott
Admin
Siteme hemen yerleştirdim, zaten daha önceden de bu tür bir banner hazırlanmasından bahsetmiştim sanırım :)

Bunun dışında yapılabilecekler arasında belki size destek veren oyun siteleriyle link alışverişi yapılabilir.Yani "Oyungezer'in tavsiye ettiği web siteleri" gibi bir web sayfası olabilir.Daha önceki dergilerde yer ayrıdığınız web sitelerinden çok daha etkili olabilir çünkü sonuç olarak internet ortamı olunca linklere girme oranı çok artıyor ve Google Pagerank bu tür şeylerden fazlasıyla etkileniyor.(Oyungezer'den daha yüksek pagerank'lı siteler buraya link verdiğinde  Oyungezer'in Pagerank'ı bundan etkilenir)

Bu arada Google Pagerank tazelemesi Kasım sonu-aralık başı bekleniyor, SEO çalışmalarınız bitmediyse bu konuya öncelik vermeniz sitenin tanıtımı açısından yapacağınız çoğu şeyden daha verimli olacaktır.
VivaRevolucion
Üye
Elimizden geleni yapmaya çalışacağız Oyungezer ekibi. Ben şu mini afişlerden istiyorum bir an önce ;D.
Auf002
Üye
Vikipedi? Bülten? Google dizin? Alexa? daha sölim mi:)
celix
Üye
blogunuzda verin foruma bildirin,bizde okuyalım diye yazılmıış sesimizi duyurun bölümünde

buyrun bende belirttim burada
GaleonGaleon
Üye
Arkadaşlara attığınız maillerinizde signature olarak tanıtım sayfasındaki bannerları kullanabilirsiniz. Özellikle forward edilesi olanlar baya faydalı olacaktır diye düşünüyorum. Biraz spam'e giriyor ama ilk başlarda tanıtmak önemli bence.
Garoshan
Üye
ya aslında bir slogan bulsak iyi olmazmı.Mesela kendin için bir iyilik yap bu ay oyungezer al tüm seçkin marketler ve yazyıncılarda gibi bir slogan bulup söylemek lazım olabilirmi
FireMcFireMc
Üye
Kesinlikle çarpıcı bir slogan satışları artıracaktır.
fluxdemon
Üye
katılıyorum bir ara bulunacaktı bir slogan ne oldu o iş ?
Misafir
2 tane kalabalık forumda anlattım, olumlu tepkiler geldi.
Misafir
İnternet kullanıcılarının da dikkatini çekmek önemli ise şu da olabilir:

Birisi Stumble'a eklemiş oyungezer sitesini, bir çoğumuz Firefox- Stumble eklentisini kurarsak ve bu siteye oy verirsek, daha fazla Stumble kullanıcısına ulaşılabilir. Sanırım Stumble'in rast gele getirdiği siteler, oylara göre belirleniyor. Böylece oyungezer sitesi oy aldıkça sitenin Türkiye ve games etiketlerinde çıkma olasılığı daha fazlalaşacak. Bana uygun gibi geldi^^
discussioncontroller