Oyungezer'e Destek Olun - Sesimizi Duyurun
enginergin_9
Üye
GoalUnited bloguma koydum. www.enginspor.tr.cx
ofcmofcm
Üye
dncrleone dedi:

slm bn hüseyin avni sözen anadolu lisesnde okuyan bi garip öğrenciyim. bizim okulda her ay çıkan "iz" isminde bir dergi çıkartılıyo. bnde bu derginin editörüyüm. bnm aklıma pis bi fikir geldi ve bizm derginin en son toplantısında söledim. yeni kurulan oyungezer dergisinin elemanlarıyla bi röpotaj bi tanışma gibi bişi yapılabilirdi:D. eer kabul ederseniz tabi. hem sizi daha çok kişi tanır.tüm okul alıo bu "iz"i ve 600 kişi war okulda bunların anası babası okur kardeşi kuzeni okur teyzesi halası okur. reklam baabında hem size yarar hemde bize. ne dersiniz acaba???

Elbette deriz dncrleone, neden olmasın. Ama burda kaynamasın konu bu konuda bir e-mail atabilirsen sevinirim.

Arkadaşlar hepinize çok teşekkürler destekleriniz için. Bu sayıyı bitirir bitirmez poster ve yapıştırmaları yenileyeceğiz. Şu ana dek satışlarımız konusunda net bir bilgi alamadık elbette. Ama oldukça fazla yere ulaştığımızı görüyorum. İnşallah gittikçe de daha fazlalaşacak.

Bu arada Facebook uygulamamızı geliştirmeye çalışıyor Berşan. İleride Oyungezer reklamı yapmakla kalmayıp işe de yarayacak, bu konuda fikir ve teknik olarak yardımcı olmak isteyenler Brane ile görüşebilir.

Ayrıca MySpace sayfası ile ilgili olarak Creasy ile konuştuk biraz. Açıkçası biz dergi olarak bu konuya direkt el atmak istemiyoruz. MySpace sayfamız okuyuculara ait olsun onların elinden gösterelim yüzümüzü istiyorum. Yani bir anlamda okuyucu aynasından yansıyan Oyungezer. Biz kendimizi yeterince anlatıyoruz burada zaten. Sağolsun Creasy'de sayfayı diğer okurlarla paylaşmayı kabul etti hemen. Bu konuda bir OÇA açıp bir topluluk kurarak bu siteyi aktif tutalım istiyoruz. Sadece bugün Oyungezer'i duyurmak için değil sürekli olarak sizlerin Oyungezer hakkında yazmanız için.

Oyungezer'i duyurmak konusundaki tüm fikirlerinize açığız. Aklınıza gelen her türlü fikri paylaşın lütfen.
Misafir
Ben de kendi okul dergimiz için seninle e-mail yoluyla röportaj yapabilir miyim Tuğbek abi?
Mert
Üye
Hmm. Bende öyle birşey yapabilirim Tuğbek abi... Eğer değerli vaktini bize ayırabilirsen çok sevinirim.
ofcmofcm
Üye
Demek ki röportaj yapmak isteyen çok. Elden geldiğince hepsini cevaplamak isterim elbette. Ama üst üste birikirse gecikebilir cevaplar. Yşne de cevaplarım tabii..
Misafir
Teşekkürler abi :D Yüz yüze konuşulmuş gibi olmaz ama ben onu düzeltirim :D
Bulut
Üye
Sanırım OGame, yani GF şirketiyle bir anlaşma var. Bugün bir takım arkadaşlarıma sorayım, eğer kabul ederlerse OGameTR forumundaki üyeliklerime banner koyabilirim. Aktif ve eli kolu uzun olduğum düşünülürse bayağı bir kişinin dikkatini çekip talep sağlayacaktır diye düşünüyorum.
Ama şöyle bir durumda var eğer kabul edilmezse, zeten anlaşmalısınız sizden küçük bir mail isteyebilirim.
YuNeM
Üye
her ay e-pin verin her ay 3 katı daha fazla dergi satın .... bilmem anlatabildimmi ... :)
Masterworks
Üye
Derginin forumuna şimdi üye oldum... Öncelikle teşekkür ederim hepinize, çıktığını ve de bayilere geldiğini duyar duymaz aldım, elinize sağlık... :) Artık eve 2 tane Oyungezer giriyor ve girecek, her ay... Bir ev arkadaşıma bir de bana, ne kadar da müsrifiz değil mi? :p:

Her neyse, ben aslında müzisyenim; oyundan filan hiç bişi anlamıyorum ama dergiyi okuduğumda sizlerin anladığını görüyorum, ev arkadaşım da oyun hastası olduğundan ondan teyit ettiriyorum, ki; o da çok memnun dergiden. Admini olduğum forumda, sizinle ilgili bir başlık açtım, basın duyurunuzu ekledim, "bize destek olun" başlığınızda yazan ve de manifesto niyetine kullanılabilecek yazınız ile, ekibin adlarının ve de eskiden çalıştıkları dergilerin adlarının olduğu çizelgeyi de başlığa, yazınızın altına ekledim. Bununla birlikte, forumumda imza olarak sizin hazırladığınız bannerlardan birini kullanmaktayım. Aynı şekilde DivxForever (Always Together! ;D) sitesinde de imza olarak bu bannerı ve de linkleri kullanıyorum... Çok yakında forumumun, en görünebilir yerine de bannerlarınızdan birini eklemeyi düşünüyorum... Şimdilik aklıma gelenler bunlar, bunların haricinde yapabileceğimiz şeyler de olursa yapmaktan çekinmeyiz...

Hepinizin eline sağlık, böyle gönüllü birlikteliklerin her daim yaşaması umuduyla!...
Lord_Duxus
Üye
Biraz önce buldum bunu.
Okulların bilgisayar lab.larında; arkaplan, browser anasyafası değiştirmek genelde yasaktır. Ama masaüstünde bir simge unutup/bırakıp gidebilirsiniz. =)

Oyungezer Online anasayfasını açıp, kaydet diyip masaüstü'nün orta yerine yerleştirirseniz; sizden sonra gelen "O da ne olaki?" diyen meraklı insanlara ulaşabiliriz belkim.
discussioncontroller