Oyungezer'e Destek Olun - Sesimizi Duyurun
BayRedBayRed
Üye
Oyungezer reklam filmi hazırlıyorum ama nerde kullanırsınız yada kullanırım hiç bi fikrim yok .
Misafir
youtube atarız durur ordanda verbildiğimiz kadar link veririrz bukdar basit..
Laçin
Üye
Ah en sonunda biri beni duymuş,reklam filmini dergi kurulmadan önce bas bas bağardım ama kimse dinlememişti ;D kolay gelsin bayred ;D
ofcmofcm
Üye
Youtube'da oyungezer videoları türemeye başladı zaten. Biz de ilgiyle takip ediyoruz. Eldeki işler biraz rahatlar rahatlamaz banner ve posterleri yenileyeceğiz. Bu arada bilgisayar labaratuarlarındaki korsan eylemler çok hoşuma gitti =)
Dark Templar
Üye
Oyungezer'e şöyle güzel bir sticker tasarlayın,çıkartalım her yere yapıştıralım.
ofcmofcm
Üye
İki tane var zaten ama yenisini de tasarlayacağız.
ALLegaLL
Üye
Google reklam verme ve google reklam alma özeliklerini kullanabilirsniz. Zaten bu forumdaki trafik ile elde edilen gelirin çok cüzzi bir miktarı ile google reklamları verebilir geri kalanıda yine dergi için kullabailirsiniz. Küçümsemeyin derim çünkü oyungezerimizin çok fazla takipcisi ve orantılı olarak da trafiği var. Bunları Dergimizin geleceği için değerlendirmek lazım. Bugün neredeyse her site artık reklam alıyor, buna bağlı olarak da zahmetsizce milyonlarca sitede oyungezerimizi kesin olarak görmemiz en büyük reklamdır ve bunları kişisel olarak tek tek yapmak la bu hıza ulaşamayız kanaatindeyim.
F5uck
Üye
banknot'ların üzerine oyungezer veya daha ilginç şeyler yazılıp piyasaya sürülebilir :D
Misafir
Laçin ile COD 4 multi.'de bas bas bağıyoruz :D
Laçin
Üye
Ehe COD 4 RLZ ;D

Edit;Eheh bu gün bir server dan 4 kişi daha kaptım,adam siz ayrıldığınızdan beri dergide bir gariplik var diyormuş ama ayrıldığınızdan haberi yokmuş,bende kulağına üfledim biraz ;D bu arada bir arkadaş söyledi "ilk giriş yazısını yazan adamı görünce anladım bir kıllık olduğunu"
diye,gerçekten her girişinizde söyleyin arkadaşlar,ben kötü bir tepki verenine rastlamadım daha :aşk2:
discussioncontroller