Oyungezer'e Destek Olun - Sesimizi Duyurun
Garoshan
Üye
sloganla insanların aklında kalması daha kolay gibi geliyor bana oyungezer in iyi bir slogan bulmalıyız
Misafir
biri ekşiyede entry girsin varsa aamızda yazar işe yarıyor meret :D

ayrıca sosyomata açtığım oyungezer grubu googleda en tepelerde çıkıyor her ne kadar sadece iki üyesi varsada bu belki bir işe yarar =)
Dark Templar
Üye
Valla çevremdeki herkese yaydım.ilgisi olanlara da yaymasını zöyledim nazınız geçiyorsa herkese zorla aldırın dedim(ben öyle yapacağım).ama siz asıl desteği görmediniz dahaaa.
sizmisiniz Altunizade'de ofis açan,sizmisiniz bana 15 dakika yürüme mesafesinde bulunan.bittiniz siz.artık eve gelmeden  uğrar öyle geçerim :D güzel ananemin güzel eserlerinden getiririm.yapmam gereken tek şey şu
Özyurt Sitesi  Akün Apt. A Blok D: 5 'i bulmak :D belediyenin haritasında da bulamadım.tarifi var mı? :D :D
Misafir
Okuldaki sırama kalın kalın,5 kere "Oyungezer" yazdığımı belirtiyim :D
GaziOsmanPaşa'da Oyungezer okunacakta ben göreceğim peh....
Dark Templar
Üye
www.korbulusma.com (önyargılı yaklaşmayın düzgün politikası olan bir site) adlı sitede Oyungezer adlı bir topluluk oluşturdum.aynı ismideki kullanıcıyım
PredatorrM
Üye
Ben bloguma ekledim. predatorrmekani.blogspot.com
Herkesi bloguma beklerim.
ofcmofcm
Üye
Destekleriniz için teşekkürler. Tavsiyelere de devam edil lütfen, vikipedi ve wikipedia'da oyungezer başlıkları açmak çok iyi bir fikir mesela. Stumble Upon'da öyle. Fikirler biraz biriksin Oyungezer'e Destek Olun'u update edeceğim.
Misafir
Dikkat oyungezer çıkabilir! süper bi slogan bence
Misafir
Herkes kendi oturduğu semtlere yapıştırmak için afiş bastırsın.
VivaRevolucion
Üye
Afişleri sabırsızlıkla bekliyoruz zaten. :)
discussioncontroller