Oyungezer'e Destek Olun - Sesimizi Duyurun
Misafir
Hehe ben 10000 i aşkın üyesi olan www.dikmen.org da kapsamlı bir konu açtım    işte link  http://www.dikmen.org/silkroad-online-forum/konu_disi_genel/oyungezer_turkiyenin_en_iyi_oyun_yazarlari_burada_toplaniyorr-t50608.0.html;new#new
Misafir
Dikmen kadar olmasın? Linç edinnn :D
Misafir
aven dediğini anlamadım ?
Se YtaN_PreNs
Üye
Ben siteme banner olarak koydum. Hemde iki tane yan yana gözden kaybolmasın diye :D http://forum.koybi.com/index.php?action=forum burdan görebilirsiniz. Bide şöyle bir önerim olcak. Siteye googleden gittigidiyordan vs. reklamlar alın sık sık tıklayalım. Benim gibi düşünen 50 kişi günde 1 kere tıklasa, oldukça bir gelir elde edilir ordan. Ha forumda görüntü bozukluğu oluyo falan dersenizde örnek; www.oyungezer.com.tr/reklam.php diye bir sayfadan reklamlarınızı verirsiniz, ben ve benim gibi düşünenler tıklayacaktır. Ha bide google diğer reklamla aynı sayfada reklam kodu bulundurmayı kabuıl etmiyor. O zaman reklam php'den linkler verirsiniz. Örneğin google reklamları, gittigidiyo reklamları vs. her reklamlar farklı bir sayfada olur. Bence güzl olur tabi siz daha iyi bilirsiniz :)
ALLegaLL
Üye
http://www.dotaturkiye.com hem ilk haber olarak hemde forumda!
http://allegall.blogcu.com kendi blogumda zaten 2. sayıya kadar hep tepede bekleticem.
Blue_hunter
Üye
Bende cort türkiye forumlarına başlık açtım. Gitarla ilginenen arkadaşları sitemize bekleriz

www.cort.gen.tr
Misafir

aven dediğini anlamadım ?

Duyuru yaptığın yerde dikmen kadar olmasın demişsinde ondan yazmıştım.
Mdg
Üye
bence önce derginin yada yazarlarının ne istediğini  bilmek daha  önemli sinan akkol  yada  tuğbek ölek  beyler ne istediklerini  belirtmeden  yapılacaklar  pek sağlıklı bir cevap veremeyeceği  gibi çok da  komik kalacaktır.  duvarlara  poster asalım diyorsunuz  izinsiz  afiş  asmaktan içerimi  girelim peki ???

bakın  "Eski level" gayet kar amacı güden bir anlayışla  kurulmuş hedef  kitlesi  olarakda  türkiyedeki bilgisayar oyuncularını hedef alan bir dergi idi zaman içerisindeki çıkar çatışmaları sonucu  her şirket gibi tasfiyeye  gidip kendi kendini  yok etti bunun  altında yada  üstünde  kalan kişilerde  oyungezer'i yarattı şimdi bu derginin amacı ne ?
bilmiyorum herhangi bir yayın grubuna  çalışıyormu ancak  sanırım  bütün gruplar a.doğan bey'e  ait. yada 3-5 ay sonra  onun olacak.

Eğer bizim amacımız level üstünden  oyuncu kesinminin belli şirket ve kişiler tarafından "sömürülmesini" engellemek  ise  tek amacımız level in varlığını  ortadan  kaldırmaktır  ben bunu savunuyorum.

ayrıca ne kadar kolpacı varsa  topla üstüne 3-5  bayan ekle ismi satın al büyük bir holdingle destekle  ona buna  para  yedir  elindeki fazla adamları içeri sok bunun  üstünden insanları sömür ???  biz buna karşımıyız  değilmiyiz onu da  bilmemiz  gerek.

çünkü açıkçası destekleyin yayın bizi gibi istekler  yapan kişiler bu işin parasal ve maddi  yönünü  geçmiş olmak "zorunda" sanırım kendileride  bunun  farkında bu durumda kendilerinin ne kadar açık ve şeffaf olduklarını  merak ediyorum.

sonuç olarak yetkili bir ağızdan amaçlarını  isteklerini  açıkça  duyabilirsek  yapacaklarımız  misliyle artacaktır.
açık olup level'a  ölüm diyecek  biri varsa bu iş tamamdır.
gerekli şekilde  gerek gerilla gerek kendimize  özgü yöntemleriyle bu dergiyi iyi bir yere  getiririz.

Saygılarımla
ofcmofcm
Üye
Valla ben de hiçbirşey anlamadım. Eski dergiden sanki yasadışı bir örgütmüş gibi bahsetmiş kafam karıştı baya. Eski derginin oyuncu kesimini sömürdüğü falan yok. Yani para verip bir dergi alıyorsan, bu sömürü değil alışveriştir, sana o dergiyi zorla satarlarsa sömürü olur.

"Eski dergiye ölüm" diyen yok bu arada "Oyungezer'e yaşam" diyoruz. Amacımız da güzel bir oyun dergisi çıkartmak, onun uzun ömürlü olmasını sağlamak. Bunun ötesinde birşey düşünmüyoruz zaten.

Bu arada küçük Oyungezer posterleri hazırlanıyor. Ama şimdiden söyliyeyim öyle yasadışı afişleme yapar gibi asmak yok. Sadece izniniz olan yerlere.
VivaRevolucion
Üye
Yaşasın afişleeer!
(Söz vallahi güzel güzel yerlere asacağız).
discussioncontroller