Mesaj attığını görünce okumadan duramadığınız kullanıcılar
hydramarine
Üye
Vardır böyle kullanıcılar. Ya yazma stilini beğenirsiniz, ya da forum dışında da muhabbetiniz vardır. Bir konuya mesaj attığında ufak da olsa o konuya ilgi duysanız da duymasanız da çoğunlukla mesajını okursunuz. Doğaları gereği her konuda mesajları olmaz, geyiğin dozunu kaçırmazlar, Bu konuda bu kullanıcıları ödüllendirelim. Başlıyorum:

Onaga :İzmir buluşmalarında tanıştığımız, mesajları bilgi dolu, zevklerimizin nispeten (eheh) örtüştüğü insan
Pixelponny : " " (den den), son zamanlarda pek aktif olmasa da mesajlarını kaçırmam
Seifer Almasy : Zamanında Warcraft konusundan başlayan eski bir dostluğumuz vardır. Genelde WoW odasında takılır, forumda pek benzeri yoktur (eheh). Severim :D
kavuncu: İzmirden boş adam çıkmazmış. Geyikle bilgiyi harmanlamasına hastayım
tanistlin: İzmiiiiiir. Az mesaj atar, öz atar. Bi de sarıya boyamasa yazdıklarını :P
Çağlayan: Forumdaki hızına yetişemesem de okumaya çalışıyorum. Forumda pek bayan yok ne de olsa.
Maelstorm: Beyaz kaplan gibi, vahşi doğada görmesi zor biraz. Okuyorum :D
Night Eagle: Boş mesaj atmaz, attırmaz.
Monthius: Çoğunlukla şimdi ne yazmış bakalım diye okuyorum, katılmadığım bir çok görüşü var. Ama okurum yani.
Acetaminophen: Estetica'dan alınmış gibi duran aşırı ayar verme, yenilere karşı sert olma huyu dışında yazdıkları iyidir
hannibalking: severek okuyoruz
claptonisgod: zeke'ye benzetiyorum tarzını nedense.
Ve...
Blaxis: Eskilerden kimler kaldı? Sinan Abi 10 yıldır aynı. Pek yazmıyor foruma, ama benim için hala Level ve Oyuzgezer'in ruhu. Berker Abi'yle beraber.

Şöyle bir forumu gezeyim ben unuttuklarım var mı diye..
Pixelponny
Üye
Teşekkür ederim.
Fikirlerini önemsediğim kullanıcıların mesajlarını ben de takip ediyorum. Bu arada Hurin'in mesajlarından çok avatar'ını takip ediyorum. Benimkiyle senkronize gidiyor, ehah.

Mesajlarını takip ettiğim kullanıcıların mesaj attıkları konu ile alakalı olmasam bile, ya da oyunlardan örnek verirsek, sevmediğim, oynamadığım bir tür olsa bile, o konu benim aklımda yer ediyor. Sırf takip ettiğim kullanıcının o konuyla alakalı olması, benim için hafızama düşülecek bir not anlamına geliyor.

Tanıştığım arkadaşlarımın mesajlarını zaten takip ediyor ve okuyorum =) Onların dışında Night Eagle, Barnz, Swoosh ve Audiodragon'ın mesajlarını okumadan geçmek istemem.
kavuncu
Üye
Bilmukabele, efendim.

Ben de Pixel olsun, Onaga olsun, Çağla olsun, adı geçenlerin mesajlarını dikkat ile takip ediyorum. Rol yapma oyunlarına meyilli olduğum için - Türkiyenin gelini olduğum için gibi oldu neyse, o konularda mesaj yazan arkadaşların da takipçisiyimdir, bkz Silvalionisis (doğru yazdım inşallah).
Justerini
Üye
Acare84 .  Niyese saygıyla okuyorum .
Misafir
Laçin
Zer0
Monthius
Dexter
Çağlayan

Misafir
Dexter
Laçin
MrClown
Solitaire
kusa
Üye
Tamam.Bidaha atmıyorum mesaj falan. :P
Misafir
onaga
tanistlin
acare84
zer0
kavuncu
inesistente
jacensolo

aklıma geldikçe yazarım..
Çağlayan
Üye
İzmir buluşmasından tanıdığım herkes gayet sağlam mesajlar atan insanlar. İzliyoruz. İstanbullulara dil çıkarıyorum buradan :P

Şaka bir yana, mesaj attığını gördüğümde koştura koştura başlığı açtığım Vampir ve Kastrasyon var(dı) ama artık foruma pek bakmıyorlar.

Ace, Dex, Nayt gibi tek heceli nicke sahip olan arkadaşlarımın iğneleyici mesajlarını okumaktan da zevk alıyorum. Falanca da bu konuda epey başarılı. :D

Inesistente'nin açtığı konularda dönen felsefik muhabbetleri edenleri o başlık altında takip ediyorum. Akara'nın da mesajları çok tatlı oluyor ama yazmıyor artık. Bi "çok ayıp" sansürü vardı, iyi güldürmüştü beni.

Aklıma gelenler şimdilik bunlar. Aslında süper yazan insanlar var ama forumu pek kullanmayıp ircde takılmayı tercih ediyorlar. Onları da forumda takip etmeyi iterdim. Anladılar onlar kendilerini.

Genellikle Konu Dışı ve Genel Kültür başlıklarında dolaştığım için iyi oyuncuların yazdıklarını takip edemiyorum (genellikle spoiler yememek için). Bir de bazı kişilerin belirli konularda çok iyi yorumları oluyor, mesela komik şeyler başlığına X kullanıcısı mesaj atınca ilgilenmiyorum ama Direniş başlığına yorum yazmışsa okuyorum. Kişiler değil de konu başlıkları daha önemli oluyor bazı noktalarda.
Torocan
Üye
Acare84
Pixelponny
Nayt İgıl
Dexter
Tanistlin
Oropher
Çağlayan
Ace(evet yazamadım)
Silva(evet gene yazamadım)
MrClown
vee Jedi Panelvan.

öyle işte unuttuğumu eklerim.
Misafir
@Çağla
:p:

Bak gördüm yine geldim, hele Leviathan'da göreyim, o 10 saniye niye 3 saniye değil diye telekoma sövmeye başlarım.

discussioncontroller