Mesaj attığını görünce okumadan duramadığınız kullanıcılar
PiranhaPiranha
Üye
Lan yinemi hortlattınız şu konuyu yapmayın yav :D son mesaj 7 Temmuz'da yazılmış, ne güzel sessiz sedasız takılıyordu buralar :lol:

olmaları da gerekmiyor zaten... nedir bu milletteki atarlı hava anlamıyorum, düşüncemizi de mi paylaşamıycaz forumda ?

Alış bunlara (forumdaki bu saçma abes yakışıksız tavırlara) RikudouSennin. malesef burası böyle :dry:
ReyCey98ReyCey98
Üye
SA

negzel konu işte yazsanıza. takip ettiğim başlıklara kim ne yazarsa okuyorum ben, müzik başlığında hepsini dinleyemeyeceğimden lampo, marvel, dacır, uthır, feyron'un attıklarını dinliyorum arada lavır, esek ve kurt'un attıklarına da bakıyorum.

lan baktım da herkes jeju reyizi yazmış :(
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
Feyling, Fairon, Bay Burun, Corax, Edward The Paladin, Lord RedBeard, Loverman gibi adamları görünce acımıyorum ve okuyorum. (Hepsi aklıma gelmemiş olabilir, zamanla gelir eklerim. :P)

Ha herkesi okuyorum ama bunları görünce ayrı bir koşuşturmacayla giriyorum konuya.
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Açıyorum Mesajlarıma Yazılan Cevapları, sonra yazdığı şeye göre ya okuyorum ya da okumadan geçiyorum. Bu kadar. Pirahna sanırım en okumadan geçtiğim kullanıcı.
PiranhaPiranha
Üye
Sağol deathly hallow eksik olma. Bende öyle olacağını düşünmüştüm... Hemde bu kadar eskilerden bilinen tanıdığım bir forum üyesi olduğun için deathly hallow, bi sözüm yok...

Bu arada
kişi değil, konu takip ediyorum :P

---------------------------------------------------------------------------------------
EDIT_:
Buraya en son attığım mesajımı (geçen sene tam bu aylarda) alıntılayayım içiniz erimesin_:

Böyle şeyler onu okudum bunu okumadım onu bunu vs yazmak falan yanlış geliyor ama görünce sevindirik oldum birden, EBvulves thanks bro (:

Laçin, AK_Lampard, Fairon, isotic, stabilo, creiGn, Edward The Paladin, Mister NO, Enewwss, kurtkapan, Lama!as, deathly hallow, Jedi Panelvan, SmokingACE... Forumun çoğunu yazamayacağıma göre bunlar yetsin. Oyungezer Dergi konu başlığında, FPS, TPS, Yarış oyun konularıyla Kitap, Dizi, Sinema başlıklarında yazanlar okunduklarını bilsinler yeter. Zaten forumda bu yerler dışında bulunduğum azdır. Hmm isim isim yazmayı sevmem, girdiğim her konuda kim yazdıysa önüme geleni şöyle bir bakar okur geçerim hiç acımam!

deathly hallowdeathly hallow
Üye
Her mesajına bir önceki mesajını alıntı olarak ekliyorsun. Yazdığın şeyler uzun fakat ana konuyla alakası olmayan şeyler oluyor.
PiranhaPiranha
Üye
Başka nasıl ne yapmam gerekir hocam?. Şu forumda önüne gelen her yere konuya yazan "iki kelime - tek cümle" yazıp tak fişi bitir işi tipinde foruma katılanlara alışamadım, bende böyle yapamıyorum malesef. bir çözüm yolu bul bana.
SamsonSamson
Üye

olmaları da gerekmiyor zaten... nedir bu milletteki atarlı hava anlamıyorum, düşüncemizi de mi paylaşamıycaz forumda ?

Atarlı? Utanmasanız anamıza sövdü diyeceksiniz. Konuya geliyorsun "Bu konu dandik" diye mesaj atıp gidiyorsun. Sence bu hoş bir hareket mi?

Astus haklı. Piranha'nın mesajını görünce modemin fişini kopartıyorum.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
türk işi japon işi
bunu yapan iki kişi
biri erkek biri dişi

ahaha piranha ya :D
FeylingFeyling
Üye

Başka nasıl ne yapmam gerekir hocam?. Şu forumda önüne gelen her yere konuya yazan "iki kelime - tek cümle" yazıp tak fişi bitir işi tipinde foruma katılanlara alışamadım, bende böyle yapamıyorum malesef. bir çözüm yolu bul bana.

Abi at sen istediğin gibi mesajını, isteyen okusun istemeyen okumasın. Takma kafana.

Edit: Arkadaşlar okuduğunuz kullanıcılar, okumadığınız değil, kırıcı olmaya gerek yok.
discussioncontroller