Mesaj attığını görünce okumadan duramadığınız kullanıcılar
aztek
Üye
Piranha çok asabi bu günlerde.

Fight!
SamsonSamson
Üye
Beni okuyanlar kimler? Belki sürprizim falan olur...
ReyCey98ReyCey98
Üye
ben.

heksbol dışındakileri.
FeylingFeyling
Üye
Her yerde varsın, mecbur gözümüz çarpıyor :P
aztek
Üye
ilgimi çeken bir muhabbet dönüyorsa en sevmediğim adamı bile okurum. yok boş muhabbet dönüyorsa kimse umrumda değil.
SamsonSamson
Üye
Demek ki benim bütün mesajları okuyorsun. Çok ilginç bir adamım ben çünkü. Ayrıca da hiç boş konuşmam, konuşanı da sevmem.

@Feyling

Oysaki amacım benden herkes yararlansın. Yoksa zevkimden yazmıyorum, sizin için çalışıyorum tamamen.
isoticisotic
Üye

Fight!

o sıfat sana kenetlendi artık başkasına atamazsın aztek :F
salih32salih32
Üye
Ben Audiodragon'un mesajlarını okuyunca gülüyorum hep bazen basıyorum kahkahayı ahah :D
PiranhaPiranha
Üye
Ben hepiciğinizi okuyorum diyeyim bari de kırgınlık olmasın B) Yeterki bildiğim/ilgilendiğim bir konu, oyun, sinema, müzik, OGZ dergisi vb alakalı bir mubabbet olsun...

Fight!

o sıfat sana kenetlendi artık başkasına atamazsın aztek :F

THIS!

:D Aztek sakın kaçma kurtulamazsın bu sana ait bir deyim oldu.
deathly hallowdeathly hallow
Üye

Başka nasıl ne yapmam gerekir hocam?. Şu forumda önüne gelen her yere konuya yazan "iki kelime - tek cümle" yazıp tak fişi bitir işi tipinde foruma katılanlara alışamadım, bende böyle yapamıyorum malesef. bir çözüm yolu bul bana.

Yazdığın şey uzun diye bir şey demiyorum ki. Biz A'dan bahsediyoruz sen B'den bahsediyorsun. Yoksa saçmalıyorsun ya da üslubun çok kötü diye bir şey demedim ki. Sadece senin yazılarını uç derecede alakasız görüyorum ve bu yüzden okumuyorum. Kişisel bir şey yok yani.
discussioncontroller