Mesaj attığını görünce okumadan duramadığınız kullanıcılar
_SLAUGHTER__SLAUGHTER_
Üye
Loverman'ın yazdıklarını okuyorum ama fazla ciddiye almıyorum. Bugün ilk defa bi cevap verdim. İllaki bi çekememezlik ve bi idrar yarışı durumu var :D
LovermanLoverman
Üye
:disappointe
PiranhaPiranha
Üye
:(
PiranhaPiranha
Üye
:( :shifty:

Deathly hallow bende aynı şeyleri senin ve aztek için düşünüyordum, isabet olmuş yorumun. :)
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Bugün ilk defa bi cevap verdim. İllaki bi çekememezlik ve bi idrar yarışı durumu var :D

Öyle görünüyor fakat aslında o amaçla yazmıyor bence.

[hr]

Piranha mevzusuyla ilgili: Piranha en azından içten yazıyor. Diğer insanlar gibi şuku amacıyla, bi' laf sokma ya da bu tür süslü bir şekilde kasıntı yazmıyor. Piranha isterse iki yüz sayfa yazsın, inadına okurum. :P Zira Piranha`nın mesajları bahsettiğim diğer insanların mesajlarından daha değerli.

[hr]

olmaları da gerekmiyor zaten... nedir bu milletteki atarlı hava anlamıyorum, düşüncemizi de mi paylaşamıycaz forumda ?

Atar yapmışsın sonra da Samson gerekli tepkiyi gösterince milletin atar yaptığından bahsedip yine atar yapmışsın. Paylaş düşünceni, ona bi' şey diyen yok. Düşünceni doğru düzgün paylaş paylaşacaksan. Düşüncelerini doğru düzgün paylaşamayacaksan o zaman senin düşüncelerine ihtiyacımız yok demektir.
FirewingFirewing
Üye
Piranha abi, noktalama işareti kullanıversen her şey çok güzel olacak aslında =) Böyle deyince de kızıyorsun nasıl yazayım kardeşim yazı beğendiremiyoruz o kadar döktürüyoruz muhabbet ediyoruz bilgi fikir paylaşıyoruz ama yok yok işte nankör gençlik ne yapsan yaranamıyorsun atarlı atarlı yorumlar falan herkeslerde bi havalar bilemedim ben naapacağımı yazmıyorum bundan sonra artık bak tek kelime tek smiliyle cevap vereceğim size diye yorumluyorsun ama hep yanlış anlamalar yüzünden bunlar...

Bak böyle oluyor işte =D
salih32salih32
Üye
Piranha, hacı biraz daha az noktalama işareti kullansan valla okurum yazını ama cidden okunmuyo böyle gözüm çok yoruluyo. Alınma ama :D
SamsonSamson
Üye
Ben Salih'in bıyıklı, sakallı fotoğraflarını takip ediyorum. Sakalın, bıyığın bu kadar yakıştığı az kişi var.
CoraxCorax
Üye

Feyling, Fairon, Bay Burun, Corax, Edward The Paladin, Lord RedBeard, Loverman gibi adamları görünce acımıyorum ve okuyorum. (Hepsi aklıma gelmemiş olabilir, zamanla gelir eklerim. :P)

Ha herkesi okuyorum ama bunları görünce ayrı bir koşuşturmacayla giriyorum konuya.

image
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Ben Salih'in bıyıklı, sakallı fotoğraflarını takip ediyorum. Sakalın, bıyığın bu kadar yakıştığı az kişi var.

Yanlış başlık. :P
discussioncontroller