Mesaj attığını görünce okumadan duramadığınız kullanıcılar
SamsonSamson
Üye
Evet doğru, mesajlarını takip etmiyorum, görünce öyle okuyorum. Niye yazdıysam, başka bir şey sanacaklar...
AK_LampardAK_Lampard
Üye
ayva'yı takip ediyorum ben.
deathly hallowdeathly hallow
Üye

:( :shifty:

Deathly hallow bende aynı şeyleri senin ve aztek için düşünüyordum, isabet olmuş yorumun. :)

Kişiselleştiriyorsun. Canın sağ olsun.
salih32salih32
Üye

Ben Salih'in bıyıklı, sakallı fotoğraflarını takip ediyorum. Sakalın, bıyığın bu kadar yakıştığı az kişi var.

Ehehe eyvallah :biker:
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Şu kullanıcılar beğendi [1]: ayva
RikudouSenninRikudouSennin
Üye

olmaları da gerekmiyor zaten... nedir bu milletteki atarlı hava anlamıyorum, düşüncemizi de mi paylaşamıycaz forumda ?

Atar yapmışsın sonra da Samson gerekli tepkiyi gösterince milletin atar yaptığından bahsedip yine atar yapmışsın. Paylaş düşünceni, ona bi' şey diyen yok. Düşünceni doğru düzgün paylaş paylaşacaksan. Düşüncelerini doğru düzgün paylaşamayacaksan o zaman senin düşüncelerine ihtiyacımız yok demektir.

Düşüncelerimi istediğim gibi paylaşırım ( sınırları aşmadan ), tıpkı sizlerin yaptığı gibi, ve buna kimse karışamaz. Ben düşüncelerimi forumda biri kaile alsında, muhabbet dönsün popi olayım diye belirtmiyorum, konuya giriyorum, mesajlara bakıyorum, boş bir içeriğe sahipse dandik olduğunu belirtiyorum, çıkıyorum. Benim düşüncelerim hakkında senin veya başkasının yapacağı yorum beni zerre kadar ilgilendirmiyor.
SamsonSamson
Üye
Konuyla alakan yok madem, sırf mesaj atmak için mesaj atıyorsun. Boş mesaj atıyorsun yani. Boş mesaj atma konumuz var oraya at. Bu konun amacı farklı.
FirewingFirewing
Üye
Lampard summoned ayva.

Likeflood approaching.

Demeye kalmadı...
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
Tavsiyeni ne yazık ki dikkate alamayacağım, dediğim gibi istediğim mesajı istediğim yere atarım, kimse buna karışamaz.
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Düşüncelerimi istediğim gibi paylaşırım ( sınırları aşmadan ), tıpkı sizlerin yaptığı gibi, ve buna kimse karışamaz. Ben düşüncelerimi forumda biri kaile alsında, muhabbet dönsün popi olayım diye belirtmiyorum, konuya giriyorum, mesajlara bakıyorum, boş bir içeriğe sahipse dandik olduğunu belirtiyorum, çıkıyorum. Benim düşüncelerim hakkında senin veya başkasının yapacağı yorum beni zerre kadar ilgilendirmiyor.

Madem senin düşüncelerin hakkında benim veya başkasının yapacağı yorum seni zerre kadar ilgilendirmiyor, o zaman neden cevap verdin? Tabii ki dediğin doğru. Düşüncelerini istediğin şekilde belirtebilirsin fakat düşüncelerini istediğin gibi belirttiğin zaman sonuçlarına katlanacaksın. Bu sonuçlar bu forum için tepki görmek ve banlanmak. Ve herkes karışabilir. Bu forumun üyeleri ve moderatörleri gibi.

Ayrıca senin düşüncelerine karşı verdiğimiz tepki de bizim düşüncelerimiz. Biz de senin mesajının boş olduğunu gördük düşüncemizi belirttik. Sen belirtebiliyorsan ben de belirtebilirim, başkası da belirtebilir. Dediğine göre benim düşünceme de karışamazsın. Sen düşünceni belirttin, ben düşüncemi belirttim. O zaman sen yoluna, ben yoluma.
discussioncontroller