Mesaj attığını görünce okumadan duramadığınız kullanıcılar
SamsonSamson
Üye

Tavsiyeni ne yazık ki dikkate alamayacağım, dediğim gibi istediğim mesajı istediğim yere atarım, kimse buna karışamaz.

Sen bu kafayla gitmeye devam et ne diyeyim. Osuruktan nem kapıp tartışma çıkartıyorsun, başkalarını atarlanmakla suçluyorsun sonra gelip sanane bana kimse karışamaz şeklinde mesaj atıyorsun. O halde bana da kimse karışamaz ben de istediğim gibi mesaj atarım ki attım da hatta.
RikudouSenninRikudouSennin
Üye
@İ. Evren
''Madem senin düşüncelerin hakkında benim veya başkasının yapacağı yorum seni zerre kadar ilgilendirmiyor, o zaman neden cevap verdin?''

Sen düşüncelerimi istediğim gibi belirtemeyeceğimi ima eden bir şey yazdın, ben de o işin öyle olmadığını kısaca açıkladım. Senin düşüncene 'karşıt' bir şey yazmadım farkındaysan.

@@Samson
Ben sana benim yorumlarıma cevap veremezzin mi dedim ? Sadece çok umurumda olmadığını söyledim bu kadar.
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Sen düşüncelerimi istediğim gibi belirtemeyeceğimi ima eden bir şey yazdın, ben de o işin öyle olmadığını kısaca açıkladım. Senin düşüncene 'karşıt' bir şey yazmadım farkındaysan.

Ben ima etmem, direkt söylerim. İma konusunda yanılmışsın. Zira ortada ima falan yok. Açıklamaya ihtiyacı olan ben değil meğer senmişsin.
SamsonSamson
Üye
Umrunda değilse o zaman cevap vermeyeceksin o kadar.
CúthalionCúthalion
Üye
Ah şu ayvayı dikkate alsanız bir de. Bak ne yapıyor, herkesi beğeniyor, hiçkimseyi ayırt etmeden.

Ben ayva'yı takip ediyorum efendim, arada sırada görüyorum ama. Hoş gelmiş yine.
FeylingFeyling
Üye
Ben eskiden birilerini takip ediyordum. Sonra bu birileri forumda takılmayı bıraktı. Bir daha da dönmeyecekler. Şimdi el mahkum herkesi takip ediyorum. Gece yürüdüğünüzde arkanızdan gelen ayak sesleriyim adeta. Sakin sakin takılırken arkanızda bantı gevşeyip düşen poster, ocakta unuttuğunuzda demlikten taştığını duyduğunuz suyum (Yalnız insanın irkilmeleri)
SamsonSamson
Üye
Kendi mesajlarımı okumadan duramıyorum. Çok mükemmel bir insanım sanırım, kendim yazdığım halde her okuduğumda ilk defa okuyormuşum gibi hissediyorum. Çok anlamlı yazıyorum...
aztek
Üye
şunu yazmak için 5 aylık konu hortlatılırmı birader. işsiz misin nesin
SamsonSamson
Üye
aztek, bi 5 dakika bekle, çok ilginç bir şey yapacağım bak...
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
Bırak 5 aylığı adam dün akşam 5 senelik konuları hortlattı
discussioncontroller