Playstore Haberlerinin Yoruma Kapanması
Mister NoseMister Nose
Üye

Neden playstore haberleri yorumlara kapandı ? Sansürcü zihniyete boyun eğmişsiniz gibi duruyor.

image
rubyredrubyred
Üye
paçalarından işsizlik akıyor.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
lmao
Amenquiver
Mod
Mister NoseMister Nose
Üye

paçalarından işsizlik akıyor.

Sıs :P
CoraxCorax
Üye

Neden playstore haberleri yorumlara kapandı ? Sansürcü zihniyete boyun eğmişsiniz gibi duruyor.

sen yoksa oyungezeri hala anti-kapitalist, venceremos kıralım zincirlerimizi vs bir ekip olarak mı görüyorsun ki. level doğan grubuna satıldı diye ayrılıp kendi kurdukları dergide d&r ın reklamını alan bir ekipten bahsediyoruz.

bunları yazacaktım ama amen in attığı linki gördüm.
rubyredrubyred
Üye
yok öyle bir ekip gibi gördüğümü söylemedim. daha önce açık olan yorumlama niye şimdi kapandı onun nedenini öğrenmek istiyorum
CoraxCorax
Üye
money, dear boy
Nexcore
Üye
Yanlış hatırlamıyorsam ilk zamanlarda Playstore reklamları epey trolleniyordu, gerçi haksız da değildik yani Steam'de aynı zamanda daha ucuza bulabileceğimiz bir oyunu "Flaş Flaş Playstore'da dev indirim" vs. şeklinde veriliyordu, eh haliyle biz de epey dalga geçiyorduk.

Bu nedenden yorum yazma engellenmiş olabilir, haksız yere mi? Değil. Ne kadar doğru? Tartışılır.
CúthalionCúthalion
Üye
Ki zaten bir köşesinde "Bu bir imandır/bültendir." gibi bir şey yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.
discussioncontroller