Playstore Haberlerinin Yoruma Kapanması
UnicornKnightUnicornKnight
Üye
steam'in erişime engellediği günleri yaşıyoruz ve sizler hala birilerinin "samimiyet" olgusunu mu tartışıyorsunuz? ı ıh, gerek yok, her şey ziyadesiyle ortada değil mi zaten... :)
rubyredrubyred
Üye

steam'in erişime engellediği günleri yaşıyoruz ve sizler hala birilerinin "samimiyet" olgusunu mu tartışıyorsunuz? ı ıh, gerek yok, her şey ziyadesiyle ortada değil mi zaten... :)

ne engellemesi :S
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Erişime engelli olsaydı DNS ile sorun çıkmazdı.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Youtube'a da aynı yöntemle girmiyor muyduk bir zamanlar?
FeylingFeyling
Üye
TTNET ve Playstore haberlerinin köşesine "Advertorial" türevi bir ibare girilirse mantıklı olur. Sonuçta kimse reklam verenlerinin haberleri altında "...kafam girsin" tarzı yorumlar görmek istemez.
FaironFairon
Üye

Youtube'a da aynı yöntemle girmiyor muyduk bir zamanlar?

Gibi gibi. Başka bir dns kullnarak girmek zorunda kalıyorduk TTNET dnsleri engelli olduğundan. Burada durum tam tersi, o kullanılan dnsler işe yaramıyor ama TTNET dnsleri ile rahatça girilebiliyor Steam'e. Tabi TTNET dnsleri her ihtiyaca(!) karşılık veremediğinden daha başka dnsler aranıyor, yoksa engellenme gibi bir durum yok.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Ama şöyle de bir durum var, TTNET DNS'leri de %100 erişim garantisi sağlamıyor. Kaç kişiyi gördük forumda TTNET DNS'leri kullanıp da Steam'e giremeyen (misal ben).
FaironFairon
Üye

Ama şöyle de bir durum var, TTNET DNS'leri de %100 erişim garantisi sağlamıyor. Kaç kişiyi gördük forumda TTNET DNS'leri kullanıp da Steam'e giremeyen (misal ben).

Yine abi sorun Steam'den kaynaklanıyor demektir bu. TTNET'ten kaynaklansa kimse giremezdi muhtemelen.
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Hayır Valve'den de bir açıklama gelmedi, bunca zaman oldu. Şüphelenmek biraz normal yani, sabıkasını bildiğimiz bir kurumken TTNET =D
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Şimdi fark ettim: Springpad da DNS ile çalışmıyor. DNS`yi kaldrınca hem Steam`e hem de Springpad`e girebiliyorum. İlginç.
discussioncontroller