Haketmediği Değeri Gören Parçalar
123459
MightyShadow
Üye
Genelde hep tam tersi olur ama ben sizin düşüncelerinizi merak etttim. Forumda böyle bir konu önceden açıldıysa da özürlerimi iletirim. :)
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
MightyShadow
Üye
Şahsen ben Gangnam Style'ın haketmediği derecede ilgi gördüğünü düşünüyorum. Adam öyle bir klip çekmese, o danslar olmasa kaç kişi bir kere dinledikten sonra bir daha dinlerdi ki? (Ayıca dansta da bir olay yok bence)
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Radiohead - Creep

der kaçarım.
Begbie
Üye
Pink Floyd - Wish You Were Here
ReyCey98ReyCey98
Üye
Serdar Ortaç vb.
MightyShadow
Üye
Aslında ben Wish You Were Here'ı Pink Floyd'un en bilindik şarkılarından biri olmasına bağlıyorum. Pink Floyd dinlemek isteyenler Youtube'a adım attıklarında karşılarında direk ya Another Brick In the Wall ya da Wish You Were Here çıkıyor. Çoğu kişi dinlemeye bu parçalardan başladıkları için de bu şarkılar onlar için özel oluyor. Şarkı tabii ki çok güzel, ama daha güzel şarkılar da bazen kenarda köşede unutuluyor.(Uzun olmuş baya bi) :)
RaideN
Üye
Genel olarak Beatles
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Nothing else matters.

Beatles'ın iki şekli var. Bir şekli hak ettiği ilgiyi görür, diğer tarafı ise şişirilmiş tarafıdır. Birleşiminde ise döneminde daha iyileri varken haksız yere diğerlerinin üstüne çıkarılmış bir grup oluyorlar.
4munet4munet
Üye
nirvana.
kurtkapankurtkapan
Üye

Genel olarak Beatles

+1.
Sevemiyorum adamları.
123459
discussioncontroller