Haketmediği Değeri Gören Parçalar
Ashes
Üye
muse,rhcp genel olarak.
dodgerdodger
Üye
rhcp oha. gerçi burada grup değil şarkı soruyoruz. ben rhcp için snow derim.
Ashes
Üye
farkındayım fakat baktım gruplara doğru kaymış herkes o yüzden yazdım:)genel olarak ikiside pek sevmediğim gruplardır. parça olarak söylemek gerekirse bliss ve around the world
Amenquiver
Mod
Onun dışında The Wall albümü iki üç en bilindik şarkısı dışında çöp bidonu gibi.
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
dodgerdodger
Üye
Şahsi görüşüm Gangnam Style'ın altyapısının iyi olduğu yönünde. Çoğu tırıvırı David Guetta şarkısından sağlam. Temposu, inişleri çıkışları yerinde olan, topluluğu harekete geçirebilecek kısımlara sahip. Bunların üstüne Korece yazılmış sözler ilgi çekici geliyor. Klip komik + kendine özgü bir dans ile işi götürdü. Ha şuan ota boka yapıştırılması baymaya başladı ama kötü şarkı değil kesinlikle.

ekleme yapayım;

Zaz - Je veux mu ne? o işte. Hani Fransızca olmasını geçtim, Gangnam style gibi dans ettiren birşey de değil, hepsini geçtim catchy bi şarkı gibi gelmedi bana. ülkemin kezbanları ölüyor şu şarkı için.

misal ağza dolanan şarkı örneği moves like jagger, adamları sevmem ama bi yerde duyarsam direk aklıma takılıyor.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Saygı duyuyorum. Ona laf yok. Adamlar efsane. Ama sevemiyorum şarkılarını.

Bi de Alice In Chains.
Alıice In Chains'i Sonisphere'da dinlediğimden beri bir tiksinti duyuyorum. Solistin ciyak sesi hala kulaklarımda.

Layne Staley'li albümleri dinle, boşver yeni vokali. =)

http://grooveshark.com/s/Down+In+A+Hole/4jXYyN?src=5
Nathaniel
Üye
Adele - tüm şarkıları

he tek birşeyse Someone Like You,bu kadar özelliksiz ve sıkıcı bir şarkı,klişe ve dandik sözler.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Adele - tüm şarkıları

he tek birşeyse Someone Like You,bu kadar özelliksiz ve sıkıcı bir şarkı,klişe ve dandik sözler.

+

Rihanna ve Lady Gaga.
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Adele - tüm şarkıları

+

Rihanna ve Lady Gaga.

+

Katy Perry
discussioncontroller