Haketmediği Değeri Gören Parçalar
raginglungraginglung
Üye
Grup hakkında bir bok atma amacım yok, hatta şarkıyı da seviyorum ama gerçekten abartılmış buluyorum.En azından grubun kendi diskografisinin içinde.

QotSA - Noone Knows

Beğenenler: esek, Swoosh

SwooshSwoosh
Üye
no one knows ilk 3-4 dinleyişte inanılmaz geliyor ama 5.de bayıyor sahiden. aynı albümdeki favori şarkım

Beğenenler: esek

knighTeen87knighTeen87
Oyungezer

nereden bu kanıya vardın aydınlat bizi lütfen. =)

çalması ultra kolay ve sözlerine eşlik olması basit olduğu için millet abarttıkça abarttı. o tarhite değil de şimdi birisi böyle bi parçayla çıksa kaybolur gider. (Kişisel görüş)

Beğenenler: esek

118118
Üye
Bir şarkının bence iyi olabilmesi için kolay zor olması bir gereklilik değil.
esekesek
Üye
şövelyegenç87 de öyle demiyor zaten.
OneInchManOneInchMan
Üye

Grup hakkında bir bok atma amacım yok, hatta şarkıyı da seviyorum ama gerçekten abartılmış buluyorum.En azından grubun kendi diskografisinin içinde.

QotSA - Noone Knows

sen ne diyon lan

şarkı çok dinleniyo diye hep bunlar, yoksa qotsa nın en güzel şarkısı bile olabilir.
knighTeen87knighTeen87
Oyungezer
genel görüşüm geçmişte yapılan bazı işlerin müzik film kitap vs olsun zamanında çok fazla alternatifi olmadığı ve şu an eleştirmeye pek kişinin poposu yemediği için hala güzel kabul edildiği yönünde. öyle olay kolay-zor şarkı, eşlik etme falan değil yani.
G-MANG-MAN
Üye
Sezen aksu ve ajda pekkanin cogu sarkisi...
OneInchManOneInchMan
Üye

genel görüşüm geçmişte yapılan bazı işlerin müzik film kitap vs olsun zamanında çok fazla alternatifi olmadığı ve şu an eleştirmeye pek kişinin poposu yemediği için hala güzel kabul edildiği yönünde. öyle olay kolay-zor şarkı, eşlik etme falan değil yani.

eski şarkılara daha fazla kredi verilme nedeni zamanında çalacak veya etkilenilebilinecek pek örnek olmamasındandır.
FirewingFirewing
Üye
Ajda Pekkan ın çoğu şeyi araklama zaten de Sezen Aksu gibi üretken birine pek gitmedi bu yorum.

Beğenenler: AK_Lampard

discussioncontroller