ePSXe 1.7.0 oyun kaydetme sorunu.lütfen yardımm !!
charli
Üye
merhaba arkadaşlar psx emulatörü konusunda sorun yaşayanlardanım.Konuya başlamak gerekrse 2 sene önce ps3üm vardı yeni ps4 yakında çıkar die ps3 ümü sattımıştım.o zamana kadar oyalanıcak bişey olsun die laptobuma psx emulatörünün son sürümünü indirdim.emulatör ilk indirmemde sorunsuz bişekilde çalıştı. tek bi sorun dışında oda oyunu kaydedemem.internette haftalarca çözümünü bulmak için araştırma yaptım programlar vs indirdim ama nafile,bir türlü olmuyor oyunu açıyorum memorycard 1 ve 2 yi aktiftleştiriorum,oyunu kaydediorum çıkıp bidaha açtığımda kayıt çıkmıor. bikaç kere başarabildim ama onunda nasıl olduğunu bilmiorum.yardımcı olursanız sevinirim,teşekkürler.
FeylingFeyling
Üye
Oyungezer'in bu ayki sayısında emülatörler var, PSX emülatörü sorunsuz çalışıyor, onu deneyebilirsin. www.emulator-zone.com'dan başka bir emülator indirip deneyebilirsin. Oraadaki de sorunsuz çalışacaktır.


Programın klasöründeki memory cards klasörü içinde memcard dosyaları olacak, sorun onlarda olabilir hatta orada hiç dosya bulamayabilirsin de. Bu durumda yeni emülatör indirmen daha rahat olur.
charli
Üye
verdiğin linkten indirdim ama oda eksik çıktı. bios ve pluginleri bile yok :(
FeylingFeyling
Üye
O halde ben bakınayım, bulunca vereyim.
FeylingFeyling
Üye
http://www.mediafire.com/?fif2xonmqqm

Torrent kullanıyorsan bu var http://kat.ph/epsxe-psx-emulator-bios-plugins-t435138.html

Hiç biri işe yaramaz, google da yardımcı olmazsa, derginin verdiği sorunsuz çalışıyor. Ben denedim.
charli
Üye
bu sefer oldu çok saol dostum ya :D daha önce böyle üye olupta forumlara yazı yazmışlığım fazla yok ama bu olay kafama takılmıştı uzun zamandır.yardımın için tekrardan teşekkür ederim.
discussioncontroller