Age of Empires serisi
slayer1987
Üye
Saldırırken Allah Allah demeleri koparıyordu beni.Sanki şaşırıyomuş tonuyla söylüyolardı :D
Alone
Üye
Eskilerde kaldı benim kalbim, Age of Empires: The Rise of Rome'dan yana kullandım oyumu.  :)
Ozup
Üye
Su ulkede 20 yas grubundan olup da bir donem internet cafelerde "age of atak yaaww" diye gezinmeyen olmamistir.

Yuruyun relik toplayalim :)

Edit: Belki eski bir seri ve yeni oyunu pek populer degil eski oyuncular arasinda ama bu strateji forumunda yapisik konu olmasi gereken bir seri varsa o da Age of Empires'dir bana gore. Cok kalbimi kirdiniz :D
maelstorm
Üye
beyler yarım saat dalmaca yok vardı bi de rush engelleme taktiği kafelerde:D tabi ki birisi dalardı falan. hehe.
Kucukutku7
Üye
Ilk oyunlari gercekten cok guzeldi.Ayni zamanda benim ilk strateji oyunumdu AoE.Ama gunumuzde strateji turunde cok altenatif oldugundan son oyunu biraz geri kalmis gibiydi sanki.Ama sonucta kim ne derse desin bu oyun bir klasik
MaraudeRMaraudeR
Üye
Age of Empires, grafiksel açıdan baya değişerek ve MMO kıvamına getirecek özellikler eklenerek Age of Empires Online olarak tekrar bizlerle buluşacak. Yeni grafik tarzı serinin fanlarından baya tepki çekeceğe benziyor:
http://www.yougamers.com/news/29218_age_of_empires_online_announced/
FeylingFeyling
Üye
Bir serinin ruhu nasıl öldürülür'e cevap vermişler. Diablo 3'de de bunu bayağı tartıştık ama en azından 3. oyunun grafikleri çok güzel. Burada ne grafik ne animasyon birşey ifade etmiyor :(
Blacktorch
Üye
Yaa sanki grafikler önemli değil gibi, denge ve mekanikler aynıysa her türlü gideri var oyunun
McYC
Üye
neden ankette age of mythology gibi bir efsane yok ki?
düzelti: pardon anket 3 yıl öncesinin anketiymiş, şimdi eklenmesi gibi bir durum olamaz artık :D ama olsaydı benim oyum kesinlikle age of mythology' den yana olurdu.
FaironFairon
Üye
McYC dedi:

neden ankette age of mythology gibi bir efsane yok ki?
düzelti: pardon anket 3 yıl öncesinin anketiymiş, şimdi eklenmesi gibi bir durum olamaz artık :D ama olsaydı benim oyum kesinlikle age of mythology' den yana olurdu.

Age of Empires serisinin bir oyunu değil çünkü ?
discussioncontroller