Age of Empires serisi
sonâdorsonâdor
Üye
Bu başlık üzerinden konuşuluyor Hunter. Ayrıca başlık açmaya gerek yok sanki, seriye dahil çünkü. =)
drouzzindrouzzin
Üye
Age of Kings'in ünite seslerini nasıl elde edebilirim? Örneğin, işçiyi seçtiğimizde çıkan "Evet", "Yaparım", "Tamam" sesleri, bulmanın yolu var mıdır?
RelentlessRelentless
Üye
AoE2 kursan sanırım audio klasorunde bulursun o sesleri, ben böyle hatırlıyorum yani. Sıkıştırma falan yapmamışlar diye.
drouzzindrouzzin
Üye
Taunt sesleri (işte "Yes", "No", "Wood please" falan) bir de campaign sesleri var. Teker teker ünite seslerini koymamışlar. Roggan ve Wololoo var aslında, alayına yeter =) ama maden mühendisi bi arakdaşa söz verdim, "Madenci" sesini bulup yollamam lazım. :D
JulianneJulianne
Üye
Age of Empires II: Forgotten Empires için ilk video yayınlandı!!

http://chroniclesofjuli.blogspot.com/2012/02/age-of-empires-ii-forgotten-empires.html
üçbeşoyunoynamışadam
Üye
Steam üzerinden hd edition oynayan varsa iletişim kuralım tek başıma girince gavurların gizli ittifaklarında yok oluyorum.
Amenquiver
Mod
Ben oynuyorum AoE: Hd. Var mı başka aktif oynayan?
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye

Ben oynuyorum AoE: Hd. Var mı başka aktif oynayan?

Yaparım!
AlphariusAlpharius
Üye
ben geçen bir oynadım da aşırı yavaş geldi yaw
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
Alpharius dedi:

ben geçen bir oynadım da aşırı yavaş geldi yaw

Kardeş n00blara denk gelmişsin. Çok denk geldim, ben daha 1000-2000 puan iken 5000-6000 puanı gören adamları, ondan sonra memleketimizde taş üstünde taş, omuz üstünde baş bırakmadan oyunu kazanıyorlar. Direkt "Resign" diyip çıkıyorsun mecburen.
discussioncontroller