The Elder Scrolls VI : ( ____?____)
phdphd
Üye
fallout 4'ün paketleri bitse de şunu duyursalar artık yau.

Canımız isteyince her faction'a katılmak yerine arada göstermelik de olsa seçimlere zorlanmamız lazım, bunların ana senaryoya yedirilmesi ve etkilerinin doğru dürüst hissedilmesi lazım birbirinden kopuk, canımız isteyince birine ara verip diğerine devam ettiğimiz, "çok önemli" bir görev için aylarca aynı yerde bizi bekleyen NPC varken arada diğer factionın her şeyini yapıp başına geçtiğimiz görev zincirleri yerine.

Morrowind'in hemen başında Caius guildlere katılmayı tavsiye ediyor hem tecrübe kazanmak için hem de bir nevi "gizli kimlik" olsun diye. Ayrıca bir guildin görevleri esnasında yapılan seçimler diğerlerini etkiliyor bildiğiniz gibi.

Skyrim'de ise ana senaryoyu bitirdikten sonra, mesela Companions'a katılınca level 2 çaylak muamelesi yapıyorlar. Dragonborn var olm karşınızda tüm shoutları açmışım baştan aşağı legendaryler artifactler sallanıyo şıngır şıngır. Zor bir şey olmasa gerek bu kalibrede oyunlar için. Çok dramatik etkiler olmasına da gerek yok ekstra birkaç replik kaydedilip birkaç sahne yazılıp o hissiyat inceden verilse bile sorun olmayacak.

Muhtemelen TES VI Fallout 4'le Skyrim arası bir şey olacak birçok yönden ama yüzlerce saatimi gömücem yine

discussioncontroller