HEADSHOT!!! - OGZ Paintball Organizasyonu - İst -
ReyCey98ReyCey98
Üye
Yalan mı oldu bu?
Amenquiver
Mod
yalan olmadı da benim şu dönemlerde kaldığım ev satılıyor (halısaha konusuna da yazmıştım) çok uğraşmak istemiyorum, birisi inisiyatifi eline alırsa sevinirim. Yoksa 2 3 hafta kadar uzar. Oynamaya gelirim ama organize etmem biraz zor.
kurtkapankurtkapan
Üye
Şu aralar sakatım zaten ben, bir iki hafta ertelenebilir =P
__skytalker____skytalker__
Üye
Soruşturuyorum ama kimse ok lan paintball oynayan dolayısıyla yer tavsiye edecek biri de yok. İnternetten bakacaz iyice anlaşılan.
gduman94gduman94
Üye
Resmi kaynaklara göre bu organizasyonun yalan olduğuna dair bir duyum aldık, bu bilginin doğruluk payı var mı? Sendeyiz Amen.

Not: 3-4 sene içerisinde televizyon-haber sektöründe kalıcı bir yer edineceğim, şimdiden alışmam lazım.
SamsonSamson
Üye

Resmi kaynaklara göre bu organizasyonun yalan olduğuna dair bir duyum aldık, bu bilginin doğruluk payı var mı? Sendeyiz Amen.

Not: 3-4 sene içerisinde televizyon-haber sektöründe kalıcı bir yer edineceğim, şimdiden alışmam lazım.

Silivride mi?

:silly:
Üye
Bir arkadaşın arkadaşı 1 sene önce parkorman'da paintball'a gitmiş ve güzelmiş. Ben de bakayım neresi derken bunu buldum.

http://www.akaypaintball.com/tr/paintball.asp

Sahalar kısmında parkorman var dese de iletişim kısmında sadece Kilyos gözüküyor. Fiyatlandırma da şöyle

http://www.akaypaintball.com/tr/oyun_fiyatlar.asp

Bence sık sık yapmayacağımız bir organizasyon için fiyatlar uygun. Siz ne dersiniz?
kurtkapankurtkapan
Üye
Yahu ilk defa yapacağım bir şey için ben 30 belki 40 liraya kadar gözden çıkarırım. İlk defa oynuyorum, 50 mermi yetmez bana. Acı çektiricem hepinize =D

büd: en az 10 kişi diyor. Ya biraz daha adam lazım ya da pazarlık etmek. Kaç kişiyiz ki biz?
Üye
Dur hele önce isabet ettir de :P Yanlız beyler her türlü pusarım.

Önümüzdeki hafta sınav haftam ve ilk 2 gün biraz yoğun. Ondan sonra ara bir konuşurum birkaç yerle de.

Bulunur adam yav.
BergtonBergton
Üye
Abi kapalı alanlar hiçbir zaman yeterli büyüklükte olmuyor bence açık bulalım mümkünse 3 kere falan gittim ben de biri ikitellide kapalı bi yerdi çok küçük kalıyordu öyle yerlere gerek yok
discussioncontroller