Euro Truck Simulator 2
hebelehoohebelehoo
Üye
Türkiye yok. 300 km civarı yol tepmek 40 dakika sürüyordur herhalde, tam bilemiyorum gerçi.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
hebelehoo dedi:

Türkiye yok. 300 km civarı yol tepmek 40 dakika sürüyordur herhalde, tam bilemiyorum gerçi.

300km için 40dk çok ciddi uzun bir süre yahu. Vay anasını. Bir tır ortalama bir saatte 100km falan gider. 1/3 zaman oranı ciddi düşük bir oran. Bir ülkeden çıkıp diğerine gitmek baya bildigin bir gün sürecek yani.
dodgerdodger
Üye
300km 40 dakika falan sürmüyor.

benim hatırladığım her 100km 2~ dakika falandı. 600-700km'lik yol 15-16dk sürüyordu işte.

Beğenenler: SmoKiNg ACE

hebelehoohebelehoo
Üye
Ya zaman yiyen bir oyun ama öyle çok acayip zaman yiyen bir oyun da değil. Yalnız 600 km 15 16 dk sürmüyor ya, daha uzun sürüyor diye biliyorum ben.

ButeoButeo
Üye
Nasil surdugune de bagli.

Bazi gunler acayip azili bir sofor oluyorum, sollamalarla makaslarla kisaliyor sure. Bazi gunler sarabimi alip aciyorum hos bir sarki, usul usul keyfini cikartiyorum.

Canim cekti, bekle beni fransa..

LancasterLancaster
Üye
Paris'den Warsaw'a yaklaşık 45-50 dk sürüyor, trafik kurallarına uyarak sürdüğünü düşünürsek. Bunun üzerine İskandinavya'yı ekleyen promod'u filan ekleyince "uzun" yolculuklar bayağı uzun oluyor.

tersadamtersadam
Üye
steamde hazır 5 lirayken alayım diyorum multiplayer muhabbeti için. ama oyunun sayfasında sadece single diyor?
salih32salih32
Üye
multisi daha alfa ondandır
rubyredrubyred
Üye
resmi değil ondan.
RedBeardRedBeard
Üye
1-2 gün içinde trackir ile oynayacağım, bakalım nasıl oluyormuş.
discussioncontroller