Euro Truck Simulator 2
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Ya muhtemelen pek gerizekalıca bir şey yapıyorum ama cidden bulamadım. Oyunu 3 yıl sonra açtım, eski kayıt dosyalarım muhtemelen dlclerle uyumsuz olduğu için bozuk görünüyor eyvallah. Her neyse sıfırdan başlamaya çalışıyorum, yeni profil açıyorum ama hala eski kayıtlı dosyalardan açmamı söylüyor oyun. Sıfırdan nasıl başlanıyor bu oyuna allaşkına söylesin birisi. Uzun sigaramı falan alıp hazırlanmıştım o kadar da.
kurtkapankurtkapan
Üye
eski saveleri sil..
Mad_DragonMad_Dragon
Üye
Yüklü eski mod varsa onları sil önce. O kadar uzun zaman önceki modlardan hiçbiri şimdiki sürümlerle çalışmaz.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Hiç mod yok yav. Dlcsiz oynuyordum. Simdi going east ve iskandinavyayı aldım. Sanırım harita uyumsuzluğu sebebiyle sıkıntı oldu. Bakalım açınca eski saveleri sileyim bi.
halituzum
Üye
Merhaba. Dostlar yeni bir pc aldım. Eski pc ise hala bende. Yeni pc ye oyunu gene Steam'den yükledim fakat eski oyun kayıtlarımı yeni pc ye nasıl taşıyacağımı bulamadım. Çok araştırdım fakat işe yaramadı. Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun...
kurtkapankurtkapan
Üye
eski makinenin belgelerim klasöründe kayıt tutuyor olması lazım usbyle vs kopyala onu yenisine
dodgerdodger
Üye
adam kemer takıyor la

edit: adamın rahatsızlığı varmış zaar.

feelsbadman

Beğenenler: rubyred

discussioncontroller