Güncel Çizgi Roman Haberleri
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Hellboy'u yarıda bırakmışlardı. (:
JejunumJejunum
Üye
O zaman eyvahlar olsun. Ta 30 Mart'ta bir kare yayınlamışlar 4. ciltten. Ondan sonra ses seda çıkmamış.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Frank Miller Sin City ve 300'e prequel hazırlıyormuş. Sin City prequel western olacakmış

image

image

Beğenenler: fulltimeheadbanger

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Presstij, Judge Dredd'in 2013'te başlayan serisini, fasikül formatında basmaya başlamış

http://www.babil.com/arama?q=Yargıç+Dredd
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bayramdan sonra

image
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Daha önce Gerekli Şeyler'in 2 cilt olaral bastığı Kış Askeri macerasını bu sefer Marmara Çizgi, Amerika'daki gibi yeniden, tek cilt olarak basmış. 306 sayfa ve içinde #1-9, #11-14. sayılar bulunmakta. Doya doya Captain America işte. ^^

image

Bu da YKY tarafından çıktı. Eserin sahibi Tardi, Fransa'da oldukça sevilen bir isim. 2.dünya savaşında esir kampına düşen babasının anılarından yola çıkarak hazırlamış bu eseri. Bunun bir de 2.cildi var.

image
JejunumJejunum
Üye
Planet of the Apes'in çizgi romanını gördüm geçen.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Jejunum dedi:

Planet of the Apes'in çizgi romanını gördüm geçen.Star Trek ile olan ortak macerasini basmışlar.

Beğenenler: Jejunum

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Taze taze

image

Batman’in en büyük rakibi son bir şaka için geri döndü. Ancak bu sefer, Joker bile gülmüyor. Son karşılaşmalarında, Kara Şövalye, Joker’in büyük planlarının hakkını veremedi; bu yüzden kötü adamımız artık ölesiye ciddi. Oyun bitti ve Suçun Palyaço Prensi son perdede komedi gösterisi sergilemeyecek…

Fiyatı: 32.5 TL
Sayfa Sayısı: 176

image

Gotham… Dünya’nın en güvenli şehri mi? Burada, Batman ve Catbird olarak da tanınan ortağı Selina Kyle rahat bir şekilde adaleti koruyor ve şehirde yaşayanları üzücü tehlikeleri karşı kolluyorlar. Ancak durum göründüğü kadar parlak değil…

Fiyatı: 40 TL
Sayfa Sayısı: 208

image

AŞK İNSANA ÇILGINCA ŞEYLER YAPTIRIYOR

Joker’e olan bağlılığıyla tepetaklak olan Arkham psikiyatristi Harleen Quinzel, suçun palyaço prensinin nihai yoldaşı çılgın Harley Quinn’e dönüşmek için kariyerinden (ve akıl sağlığından) vazgeçti.
Elbette Harley’nin Joker ile yaşadığı aşk kolay olmadı. İkili birbirlerinin kollarında olduğu kadar birbirlerinin boğazına da yapıştı ve ne zaman her şey eğlenceli olmaya başlasa, şu oyunbozan Batman hep işe burnunu soktu. Ama birileri ara sıra hapse tıkılmazsa ve hayati tehlike içeren bir belaya bulaşmazsa nasıl büyük bir aşk hikâyesi yazılabilir ki?
Yetenekli yaratıcılar Paul Dini, Yvel Guichet, Don Kramer, Joe Quinones, Neil Googe ve daha birçoğunun hazırladığı bu hikâyelerde, Joker’in bir numaralı manitası başrol oynuyor!

Aşağıdaki hikâyeleri içerir: BATMAN: HARLEY QUINN #1 BATMAN: GOTHAM KNIGHTS #14, 30 DETECTIVE COMICS #831, 837 JOKER’S ASYLUM II: HARLEY QUINN #1 BATMAN: BLACK AND WHITE #1, 3 LEGENDS OF THE DARK KNIGHT 100-PAGE SUPER SPECTACULAR #1 DETECTIVE COMICS #23.2

Fiyatı: 37.5 TL
Sayfa Sayısı: 200

image

Kick-Ass ve Kingsman’in de yazarı olan usta yazar Mark Millar, Batman çizeri Greg Capullo ile bu çok satan muhteşem maceraya katılıyor.

Öldüğümüzde nereye gideriz? Bizi kim ve ne bekliyor? Bonnie Black yaşlı, hasta bir kadındır. Her gece uyurken kalkamayacağından ve diğer tarafta onu neyin beklediğinden korkmaktadıYenr. Ama öldüğünde, kendini hiç beklemediği fantastik, büyülü bir dünyada, uzun süredir devam eden bir savaşın ortasında bulur. Babası ve çocukluğundaki köpeği onu bekliyordur. Yıllar önce ölmüş kocasını bulmak için beraber inanılmız bir maceraya çıkarlar.

Fiyatı: 34 TL
Sayfa Sayısı: 176

Beğenenler: Jejunum

JejunumJejunum
Üye
Batman: Avrupa da çıktı.

Beğenenler: MAVİSAKAL

discussioncontroller