Güncel Çizgi Roman Haberleri
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
image

“BATMAN: AVRUPA’nın göz kamaştırıcı çizimleri… beklemeye değdi.” io9
“…dinamik sayfa mizanpajları, heyecan verici aksiyon sekansları ve canlı renk gösterileri.” IGN
“Sanatçıların yaratıcı kaslarını çalıştırıp, gerçek dünyadaki baş döndürücü mekanları canlandırdığı nadir bir eser.” TECH TIMES

Bilinmeyen bir düşman Batman’e ölümcül bir virüs bulaştırdıktan sonra, Kara Şövalye bir tedavi bulmak için Avrupa’da koşuşturmak zorunda. Ancak tek hedef o değil. En büyük düşmanı Joker de aynı yok edici virüse maruz kaldı.
Batman ve Joker’e büyük bir yapbozun farklı parçaları verildi ve ikisi de bu gizemi diğeri olmadan çözemeyecek…
Amerika ve Avrupa çizgi romanlarının en büyük yetenekleri, benzersiz bir Batman hikÂyesi için bir araya geliyor! Matteo Casali (CATWOMAN) ve Brian Azzarello (DARK KNIGHT III: THE MASTER RACE) tarafından yazılan BATMAN: AVRUPA, süper star Jim Lee’nin (JUSTICE LEAGUE) yanı sıra, Avrupa’nın en iyi çizgi roman sanatçılarından bazıları olan Giuseppe Camuncoli (Spider-Man), Diego Latorre ve Gerald Parel‘den oluşan bir yıldız karmasının çizimlerini içeriyor.

Fiyatı: 40 TL
Sayfa Sayısı: 144
Medya Cinsi: Ciltli

Beğenenler: Jejunum

JejunumJejunum
Üye
Batman: İntikam Şövalyesi'nin de ciltli hali geliyor.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ben onun fasiküllerini almıştım. HC olmasi cezbedici ama almayacağım. Ekim de Long Helloween ve Batman/TMNT, Kasim ayında V For Vendetta basılacak. Aralik ayinda ise sürpriz varmış.
SamsonSamson
Üye
Hojam sen bu forumda 15 sayfayı spamleyeceğine, bi tane Facebook sayfası açıp orada paylaşsana?

Samimi söylüyorum, burada eminim ki takip eden 2 kişi falan vardır.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Face'de zibilyon tane sayfa var zaten.
SamsonSamson
Üye

Face'de zibilyon tane sayfa var zaten.

O zamana birinin linkini buraya at da onu takip edelim, böylece günde 30 sayfa boşa mesaj atmamış olursun BAZBANGO
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Yayin evlerini takip edebilirsin
JejunumJejunum
Üye
İthaki'den Sandman ile ilgili haber var. Yayınevi, matbaa ile sorun yaşadıklarını fakat sorunun çözülmek üzere olduğunu söylemiş ve eklemişler: Eylül'de 4. cilt çıkabilir diye. Elbette Eylül geçti gitti, sorun çözülmemiş olacak ki hala çıkmadı.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Ne sorunuymus yav. Kaç aydır bekliyoruz emenike.
JejunumJejunum
Üye
Bilemiyorum. Hem sanki başka matbaa yok gezegen üzerinde.
discussioncontroller