En iyi dövüş oyunu hangisi?
123458
Misafir
Evettttt. Oylarınızı görelim bakalım :) ::)

Liste tamamen benim kişisel zevkime göre hazırlanmıştır. Lütfen "ama XYZ adlı oyun niye yok, süperdi aslında" gibi mesajlar atmayınız.

Listede Yeni Nesil dövüş oyunları yoktur (ki ne gerek var)

Boks, güreş gibi dövüş oyunları da yer almamaktadır.

Her kullanıcının 3 OY HAKKI VARDIR

Oylama ne zaman biter, göreceğiz :)

İyi olan kazansın  ^^
Çağlayan
Üye
Bir dövüş oyunu vardı, savaşçılar hayvanlara dövüşüyordu. Eüü, adını bilen? Ya da bu listede yer alıyor mu bu bahsettiğim oyun? :ihi:
Onaga
Üye
Bloody Roar bahsettiğin oyun :)
Çağlayan
Üye
Ah evet. Çok güzel bir teması vardı ama oyunu oynamadığım için bu listeye giremeyecek kadar kötü olmasının nedenini bilemiyorum :D

Mortal'ı oynadım bi tek. Street Fighther da oynadım ama kaçıncısı hangisi kim bilmiyorum. Bir ara "Mega alpha beta ultra hede hödö street fighter extreme" gibi bir oyununu görmüştüm. Öeh.

Neyse, Street Fighter ve Mortal kombat çarpışması olsaydı keşke :) Şu haliyle (ve bu cahilliğimle) oy kullanmama kararı aldım ben, haksızlık olmasın listedeki oynamadığım oyunlara.
Misafir
tabiqi tekken :D
[WT]Elessar
Üye
Nerde bakayım Capcom vs Neo-Geo?
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Street fight rın ustune tanımam,SF nin butun serisi butun dövuş oyunlarından daha iyi,MK hariç,MK ve SF dir dövuş oyunu dediğimiz,diğerleri turevdir.
Misafir
Rival Schools pek güzel oyundu :D
Onaga
Üye
Rival Schools'u oyun salonunda tek tuşla bitirmiştim :) Hatta ilk oynayışımda. Futbolcu elemanla sadece seri tekme kullanmıştım. Canınız sıkıldığında süper hareket de yapabilirsiniz (sanırım üç tuşa basınca iki karakter de ortaya çıkıp kombo yapıyordu).
Misafir
@Onaga tek jeton demek istedin sanırım :D

Öncelikle seçenekler pek bi bol olduğu için teşekkür ediyorum.

Fakat benim oyun dünyamı etkileyen oyunlar

KoF
Mortal Kombat

ve Rival Schools idir.

Bu oyunlar beni adeta Emulasyon dünyasına itti ve bi süre hep Emulatör delisi olmuştum.

Rival Schools'un yeri ise çok çook çoook ayrıdır.
Sanırım hala ilk oyununu 2.oyununa tercih edebilirim.
Onaga
Üye
Tek jeton değil, tek tuşla demek istedim; öyle de demişim :) Sadece seri tekme ile bitirdim oyunu.
123458
discussioncontroller