En iyi dövüş oyunu hangisi?
Seifer AlmasySeifer Almasy
Üye
tekken den başka dövüş oyunu mu vardı?
tekken i beceripte başka dövüş oyununa daha iyi diyecek bir insan olma ihtimali yok gibi birşey.tekken den sıkıldık o başka ama gerisi hava civa
DarkAngel
Üye
Bence Tekken 5 çok güzel. 3'ü oynayamadım ama 5 bana göre çok güzel
HazeHaze
Üye
Garou: Mark of the Wolves, Guilty Gear ISUKA, The Last Blade 2. Aslında oynamadığım bazı oyunlar, oynayıp sevdiğim başka oyunlar da oldu ama bu üçüyle kafayı yemiştim bir ara. (Ayrı aralar. Ehe...)
bfrheostatbfrheostat
Üye
DarkAngel dedi:

Bence Tekken 5 çok güzel. 3'ü oynayamadım ama 5 bana göre çok güzel

3 de güzeldir. Hatta arkadaşımda ilginç bir emülasyon CD'si vardı, Bleem! + Tekken 3, orijinaldi de :) Sonra güzel arkadaşımız Öykü aldı onu ve taşındıktan sonra da getirmedi.
HazeHaze
Üye
O CD'den bende de vardı, pekala bir PSX'e takıp oynayabiliyordun sanırım. En azından farklı emülatörlerde de çalışıyordu... Bir dakika ya, niye geçmiş zaman kullandım ki, hala da çalışıyor. XD Hatta içindeki kitapçıkta "Bu oyunu yüklemeniz gerekmiyor" gibisinden birşeyler yazıyordu. :P
Misafir
-Street Fighter II: The World Warrior
-Tekken 3 veya 5
-Ultimate Mortal Kombat 3

...
aaslan
Üye
-tekken 4-5
-soul calibur 3
-mortal kombat deception-armageddon
darkprensdarkprens
Üye
Neden 3 kez tekkene oy verdim HAYIIRGGH, samurai showdown rulz!
Misafir
o değilde mersindeki yazlığımızın içindeki atari salonunda yıllardır double dragonun bir dövüş oyunu var..
saatlerce bıkmadan usanmadan kapışırdık..
acaba bu oyunu başka bilen var mı?
http://doubledragon.classicgaming.gamespy.com/games/ddneo/rddneo.html

amonla acımazdım :)
Misafir
oropher dedi:

o değilde mersindeki yazlığımızın içindeki atari salonunda yıllardır double dragonun bir dövüş oyunu var..
saatlerce bıkmadan usanmadan kapışırdık..
acaba bu oyunu başka bilen var mı?
http://doubledragon.classicgaming.gamespy.com/games/ddneo/rddneo.html

amonla acımazdım :)

Bilmezmiyiz daha sonra yine o karakterlerin olduğu Rage of the Dragon'da çok güzeldir.
discussioncontroller