İletişim bilgisi lazım
Onybyy
Üye
Ali abinin iletişim bilgilerini verir misiniz? :wings: Dergide rastlamıştım sanki ama bulamıyorum şimdi. Burda falan da aradım bulamadım.

Bide şu dvd'de parametre hatalı hatası alıyorum. Kopyalama için engelleme olduğunu öğrendim ama dosyayı da açamıyorum sizde var mı o Ekim ayının dvdisinde?

Ayrıca bana DayZyi gerçekten kurulumunu falan kolayca anlatabilicek biri varsa lütfen yardımcı olsun mesajdan. Oyunu çok sevdim ama yükleyemedim. Anlatılandan da birşey anlamadım.

(Konu yanlış yerdeyse özür dilerim
L1S
Üye
Merhaba,
Ali yanlış bilmiyorsam şu an asker hazırlıklarında, muhtemelen Aralık 1' den itibaren de şafak saymaya başlar. ali@oyungezer.com.tr adresinden ulaşabilirsin.

Dvd ile ilgili sorunların için; forum ana sayfada, Oyungezer DVD sekmesinin modu "erengy" takma adlı üyeye özel mesaj yoluyla ulaşabilir, sorununu, adresini ve telefon numaranı özel mesaj yoluyla bildirebilirsin.
erengyerengy
Mod
Genel olarak, herkesin iletişim bilgisi derginin son sayfasındaki künyede yazıyor. Orada yazmayan DVD sayfası, Organize Sanayi ve Posta İdaresi gibi köşelere ait e-posta adresleri de köşelerin kendi içinde yazıyor olmalı.

Ali konusunda sana yardımcı olamam ama DVD konusunda olabilirim :) DVD'mizin herhangi bir kopya koruması yok, dolayısıyla karşılaştığın engelin başka bir açıklaması olmalı. Ne yapmaya çalıştığını ve aldığın hatayı tam olarak aktarırsan ona göre bir çözüm bulmayı deneyebiliriz. İster buraya, istersen Oyungezer DVD bölümüne yazabilirsin.
discussioncontroller