The Office
Icarus
Üye
$imdi foruma baktimda, bu mukemmel diziyi izleyen tek ki$i yok herhalde. Acikcasi gecen sezonu biraz zayif buldum ama son sezonda kesinlikle dizi cok a$ti diyebilirim, hatta 2007 sezonunun en iyi dizilerinden. Son bolumu izlerken gozlerim doldu, ayni anda hem beni kahkahalara bogan, hemde gozlerimi dolduran dizidir The Office. Steve Carell'a zaten diyecek bir$ey yok, en sevdigim aktorlerden birisi.

Ayrica dizi artik 20 dakika'dan 40 dakikaya cikartildi son sezonda ki gercekten super bir olay =]
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
dizideki en güzel anlardan birisi ofis elemanlarının tekne gezisi sırasında kaptanın Michael'ı güverteye bağladığı anlardı. çok sıcak ve içten bir sahneydi Michael, Jim ve Dwight arasında geçenler. The Office çok komik olmasının yanında çok sıcak ve insani bir dizi. Mesela hiç birbirleri ile ciddi bir konuşmaya girmemiş olsalarda Dwight'ın Pam ağlarken onun yanında beklemesi çok güzel bir sahneydi. ama en komik sahneyi düşünecek olursak, Cadılar bayramı bölümünde Dwight'ın Sith Lord olarak işe gelmesi ve Michael'a mindtrick yapmaya çalışmasıydı sanırım. bir başka bölümde de Jim, Dwight'ın taklidini yapıyordu. şahane bir sahneydi o da. Temp Guy Brain da bir başka komedi, adamın o bön bakışları yeter gülmek için.
Icarus
Üye
Herhalde son bolumleri izlemedin, o yuzden Brian hakkinda bence oyle konu$ma derim =D Dwight'in en sevdigim yani populer kulture yaptigi gondermeler. Mesela tum ofisce depoya indiklerinde, Dwight office elemanlarina "The Others" dedigi anda ben bitmi$tim resmen. Yada depodakilerle basketbol oynadiklarinda Dwight'in giydigi AnimeCon T-shirt'u falan, onun geekligini cok guzel gosteriyor.

Abarti olaylar yok, dedigin gibi her$ey insani, tek insani olmayan sanirim Michael. O adamin reaksiyonlari ve konu$malari insani olamaz gercekten. Sanki kimse rol yapmiyor, herkes normal hayatini surduruyor =]
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
yok izledim 4.sezonun bölümleri, Brain'ın sadece ağzı laf yapmaya başlamış, yine o bön bakışları duruyor. özellikle adını unuttuğum hintli bayan ona hamileyim dediği zamanki ifadesi müthişti : )
Icarus
Üye
Genede zeki cocuk Brian, ama tavirlarina sinir olmaya ba$ladim, ozellikle Michael'i a$agalayan ve kucuk goren laflariyla. Ama helal olsun herkes solladi adam. Peki anlamadigim, neden Dwight'a bu pozusyon verilmedi, bildigim kadariyla, ayin en iyi elemani hep Dwight aslinda[hatta bilgisayari yendigi bolum gercekten superdi :D]
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
Dwight görüşmeye gitmedi ki, aptal Michael'ın yerini almak istiyor sadece : )
Icarus
Üye
Bu arada Season 3 Bloopers'lari var youtube'da kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum =]
hydramarine
Üye
Bu aralar yeni favorim bu dizi. ComedyMax'te hergün 11.30'da bir bölümünü izliyorum. Bildiğim kadarıyla aslen bir İngiliz dizisi, daha sonra Amerikada çıkmış. Steve Carroll her bölümde yeni kompleksleriyle öldürüyor resmen. Sith robe'u ve beyaz makyajıyla Dwight çok komikti sahiden :D
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
evet aslen bir ingiliz dizisi ama ingiltereden convert edilen amerikan dizilerinin genel dandikliği yerine bu dizi orjinalinden daha iyi. çünkü ilk bölüm hariç tüm bölümler orjinal senaryolara dayanıyor. orjinal diziden sadece karakterler ve dizinin genel hikaye akışı alınmış.
Icarus
Üye
Steve Carell gibi usta bir aktorun katkisida buyuk tabi dizide. Ben hep begenmi$imdir Steve Carell'i. Bu arada bu dizi de grevden nasibini aldi malesef.
hydramarine
Üye
4 sezonu 5 gün gibi kısa bir sürede izledim ve diyebilirim ki artık bu dizi benim için bir Friends ya da Seinfeld ayarında bir dizidir. Başka birşey söylemeye gerek yok herhalde.

Yeni bölüm 10 Nisan'da geliyor. Michael ve Jan'ın Pam ve Jim'i evlerinde ağırlayacağı bölüm olacakmış.

Bu arada Steve Carrell EMMY ödülünü almadı değil mi ? İki kere aday oldu bu diziyle bildiğim kadarıyla.

Son olarak "That's what she said" :D
discussioncontroller