The Office
hydramarine
Üye
Yeni hatun çok karizmatik, bitiyorum kendisine. Sanırım Curb your Enthusiasm'da da rol almış bir ara. Ayrıca son bölümün bomba sahnesi :
Spoiler:
SEX
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
Hangi yeni hatun diye bir soru soracağım, sekreteri mi yoksa konuk oyuncuyu mu kastettin?
stabilostabilo
Üye
Şirketin başındaki kadındır diye tahmin etmiştim ben. Azıcık karizması olan tek karakter o yahu dizide. :D
hydramarine
Üye
Barın yöneticisi olan kadın işte, son 2 haftada gelen bir tek o var zaten. Hele Erin geleli bayağı oldu Clapton, yakıştıramadım o lafı sana :)
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye

Barın yöneticisi olan kadın işte, son 2 haftada gelen bir tek o var zaten. Hele Erin geleli bayağı oldu Clapton, yakıştıramadım o lafı sana :)

yau yeni ya, ilk sezonu daha : )
Reborn
Üye
Carell 7. sezon büyük ihtimalle son sezonum olur demiş. Bitiyo dizi gelecek sene :(
hydramarine
Üye
Diğer cast'ın sezon 8 sözleşmeleri varmış, Steve'in ise 7. Ne olacak ne bitecek ben de bilmiyorum.
hydramarine
Üye
Ehem. what the hell was that?

Gördüğüm en kötü Office sezon finali miydi bana mı öyle geliyor? Sezon finali olduğunu Reborn söyledi daha sonra, ben haftaya bölüm bekliyordum hala.
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
Evet Office'den beklenmeyen sakinlikte bir finaldi. Ama şimdi Ed Helms diziden ayrıldı mı ayrılmadı mı anlamadım ben.
hydramarine
Üye
Herkesin ben yaptım diye tek tek ortaya çıkması, bunu bu kadar rahatlıkla beyan etmeleri ne kadar zorlamaydı öyle.

Ed Helms kalır bence muhtemelen, Michael konuşma kovulmama karşılığında o sözü almıştır.

Holly cliffhanger'ı da pek bir manasızdı? Geleceği varsa gelir. Var mı ki "Ne Hollly mi? Ne diyorsuuuuun" (Cem Yılmaz sesiyle okunacak)  diye izleyen :)
discussioncontroller