The Office
izhak
Üye
Garip bir finaldi gerçekten. Ya ben bir kere finalleri 40 dakika diye bekliyorum. Şöyle doya doya son kez izleyim diye. Holly'nin muhtemel dönüşüne Michael için sevindim. Steve'in gelecek sezon son sezonu olduğundan kelli bir şeyler mi düşünüyorlar acaba Holly ile birlikte? Ed Helms de gitmez bence.

Bu arada bilgisayarcı çocuğun koyduğu postada içimin yağları eridi :)
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
Çok güzel başladı yine The Office, yazın bayağı gelişen olaylar var, senaristler de bizi gelişmelerin tam ortasına atmış. Yine aynı şirinliği, aynı sevecenliği devam ediyor dizinin. Steve Carrel'in son sezonu olacak olması üzücü bir bakıma. Aslında tam kadro devam etseler, bayağı gider dizi de Carrel ayrılınca büyük ihtimalle sekizinci sezonu zor tamamlarlar.
Reborn
Üye
Jenerikten önce yüzleri gördükçe gülmeye başladım o kadar özlemişim diziyi.
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
Aynen ya, özellikle Michael'ın büyük ciddiyetle asasından plastik güvercin çıkarması süperdi ;D
stabilostabilo
Üye
Steve Carrell ayrılınca devam etmesin dizi ya. Olmaz ki yani. :(
hydramarine
Üye
Ben diziden soğumuşum onu fark ettim. Hiç heyecan duymadan sıkıla sıkıla izledim. Steve Carell'in hep aynı tarz komedi anlayışı, Date Night gibi oynadığı light filmler muhtemelen baydı artık beni.
Lord_Duxus
Üye
abii...

stanley'in olayları efsaneydi ya...
izhak
Üye
10. bölümdeki hareketiyle Dwight, gözlerimi yaşartmıştır.
RelentlessRelentless
Üye
3-4 bölüm izledim ama güldüğüm tek bir sahne bile hatırlayamıyorum.
hydramarine
Üye
Uzun bir aradan sonra 3 bölüm arka arkaya izledim. China bölümü cidden mükemmeldi. Bölüm boyunca Oscar'ı gömmeleri müthişti, Pam-Dwight plotu da gayet olmuştu.

Ya cidden iyi bir bölümdü ya da ben uzun süredir diziyi izlemediğimden bana öyle geldi.
discussioncontroller