The Office
hydramarine
Üye
The Office 14. Bölümün 5. saniyesi. Michael asansörün kapısını açar, Ricky Gervais çıkar asansörden.

Allahım, bu anı gördüm ve pause edip direkt buraya yazdım. Böyle bir bölümü bekliyordu tüm Office hayranları yıllardır. Hadi ben diziye döndüm kib bye...
Amenquiver
Mod
Bir spoilera alın şunları ya ! Korka korka girer olduk topiclere.
hydramarine
Üye
Spoilerlık birşey söylemedim. Steve Carrell'in diziden ayrılacağını bile spoiler kutusunda konuşmadık, onu da alalım istersen?

Sonuçta diziyi sıkı takip ediyorsan bu konuya girmeden o haftaki bölümü izlemeye gayret edersin genelde. Ki benim bu konuya yazmam demek, son bölümle ilgili birşeyler söyleyeceğim anlamına gelir, herkes kendi önlemini alsın artık. Gidip bölüm finalini falan yazmıyorum.
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
Ricky Gervais'in konuk oyuncu olmuş olduğu söylemek de spoiler değil artık. Bir de şey var gerçi; bölümün çıktığı gün dizilerin konularına mesaj atılıyor genelde, ki gerçekten spoiler sorunu yaşadığımız dönemlere bakınca forum bayağı ilerleme kaydetti bu konuda. Önceden; "beyler çok spoiler yaptık, hadi konu başlığına spoiler yuvası diyelim" mantığı vardı. Kısacası; öyle işte.
izhak
Üye
Uzun bir süreden sonra yeni bölüm yayınlandı. The Office'in benim için ne demek olduğunu bir kez daha anladım.
izhak
Üye
Spoiler:
Güle güle Michael Scott. Ağlattın be bizleri.
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
Dizi, son birkaç bölümdür olanlar, 5 yıldır hafta hafta diziyi takip edebildiğim ve bana sunduğu sadece saf ve güzel duyguları hissedebildiğim için beni çok mutlu etti. The Office gibi güzel bir dizi daha olamaz herhalde.
hydramarine
Üye
4. sezondan itibaren diziye olan ilgim sönmüş olsa da, izliyorum yine de her hafta. Steve Carrell'in çok sıkıldığı ve kendini harcadığı her bölüm belli olduğu için, bende o kadar fazla bir duygusallık uyandırmadı. Office bir Friends gibi bitemezdi, o duygu yoğunluğunun yarısını da yaşatmadı zaten.

Bu arada şans eseri Steam'de gördüm, dumur oldum;

image

Windows 7 desteklemiyormuş. Deneme şansı olanlar varsa yorum alalım.
hydramarine
Üye
Yeni sezonun ilk bölümü bugün düştü. Bilgileirnize. Yeni müdür tanıdık bir isim....
Nathaniel
Üye
2.sezondayım da çok samimi bir dizi ya gerçekten.İzlerken bunu bilmiyordum,baya etkilenmiş vaziyetteyim.
discussioncontroller