The Office
İ. Evrenİ. Evren
Üye
İngiltere versiyonunu mu izliyorsun yoksa Amerika versiyonunu mu?
izhak
Üye
Yeni sezonun ilk bölümü için altyazıyı bekliyorum. Yeni müdürü biliyorum, o adam, o karakterle neler katacak diziye meraktayım. Hiç şekillendiremiyorum kafamda.
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
Ben yakıştıramadım, fazla ciddi bir eleman o. Ray Romano falan iyiydi aslında :p
izhak
Üye
Enee yeni müdürü bilmiyormuşum. Bildiğim kişi müdür değilmiş :) Ham geldi ilk bölüm bana ama ilerde daha açılıp, düzelecektir diye umuyorum.
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
Steve Carrell gittikten sonra bile aynı zevkle izliyorum diziyi ki bunu hiç beklemiyordum. Spader'ı çok ön plana koymayarak mevcut karakterlerle boşluğu kapatmaya çalışmaları iyi olmuş çünkü bu sayede göze batan bir durum olmuyor ve zaten ortada aslında bir boşluk olmadığını fark ediyorsunuz. Bu hafta da Creed'e Dwight'ın kutusunu açtırmaları olayına da ayrıca koptum :D
ryuukryuuk
Üye
Favori karakterim tartışmasız Creed, keşke daha çok sahne verseler. Bu sezon oldukça vasat gidiyordu ama son bölüm fena değildi, sonunda Dwight'ın Jim'i yerden kaldırması güzel oldu baya.
ClaptonisgodClaptonisgod
Üye
Bence iyi ya sezon, malikanede geçen bölüm falan güzeldi bence. Bir de florida maceraları da süper olmuş.
TaxmanTaxman
Üye
Çok iyi final yaptılar. Son 6 ayda hiç bu kadar ağlamamıştım anasını satayım : /

Beğenenler: westgrey

westgreywestgrey
Üye
tüm bölümü boğazımda bir yumruyla izledim, yine hatırladıkça gözlerim doluyor ;_;
izhak
Üye
Bitmesi gereken sezonda bitti. 9. sezon, 8. sezona oranla daha iyiydi. Final bölümünden tatmin olmayan da var mıdır bilmiyorum.

Spoiler:

Erin'in gerçek annesini bulduğu sahne müthişti. Dizi boyunca çekilen öyle duygusal sahneler var ki insanı kalbinden vuruyor. Bu tadı nasıl yakalıyorlar bilmiyorum. Örneğin 7. sezonda Holly'nin Michael'i bir apartmanın çatısında bulduğu sahne de çok duygusaldı.

Beğenenler: westgrey, Taxman

discussioncontroller