Dalgamı geçiyorsunuz?
123458
i-liek-turtals
Üye
Playstore'da Grand Theft Auto 4 ve Ek Paketlerinde Büyük İndirim diye bir haber yapmışsınız ana sayfada. Rockstar bu indirimi dünya çapında yaptı sırf playstore'da değil. Merak ettiğim şey şu, neden bu indirim türkiye çapında sadece playstore'da yapılıyor gibi lansman ettiniz bu haberi, bunu merak ettim. Haberin altına yorum atacaktım fakat tabiki bir türk telekom klasiği, konuşma hakkım (yani yorum hakkım) elimden alınmıştı o yüzden buraya açıyorum.

Ne yapıcaksınız acaba.. Konu kitlenecek mi yoksa iş ortağınıza ve size laf ediyorum diye direk ban mı yiyeceğim çok merak ediyorum. Resmi birilerinden cevap bekliyorum. Buyrun..
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Oyungezer ve playstore`un aralarındaki anlaşmaya göre Oyungezer, sitelerinde playstore`la ilgili haberler veriyor işte. Sadece playstore`da satsın diye de Steam`deki indirim haber yapılmadı mesela. Zira aralarındaki anlaşma bu.
i-liek-turtals
Üye
peki haber altına yorum neden atamıyorum?
kral julienkral julien
Üye
Playstore yediği küfürleri bildiği için anlaşmaya bu noktayı da koymuştur :laugh2:
i-liek-turtals
Üye
oyungezerin iş arkadaşına kıyak geçmesi daha ucuz bi haraket bana sorarsan.
kral julienkral julien
Üye
Ucuz zaten
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Playstore olumsuz bir yorum görmek istemeyecek kadar korkak sanırım. Zira zamanında playstore haberleri bayağı trolleniyordu. Haliyle de kimse haberlerinin altında bu tür tatsız mesajlar görmek istemez.
dodgerdodger
Üye
Businness Ethics diye birşey var. Aykırı bir durum gözükmüyor.
i-liek-turtals
Üye

Playstore olumsuz bir yorum görmek istemeyecek kadar korkak sanırım. Zira zamanında playstore haberleri bayağı trolleniyordu. Haliyle de kimse haberlerinin altında bu tür tatsız mesajlar görmek istemez.

Tamam playstore'un laf yeme korkusunu anlıyorum çünkü ellerini attıkları her işten bir iş çıkıyor. peki oyungezer'den kimse çıkıp "yok kardeşim, insanların konuşma hakkını kendi sitemde ellerinden alamam" diyecek cesareti gösteremedi mi?

ayıp lan. bu kadar paraya aç olduğunuz için utanın.
goo_khangoo_khan
Üye
Abartmayın yahu. Advertorial denilen kavramı oyungezer icat etmedi ya. Sonra evet bu indirip Türkiye çapında sadece Playstore'da oldu. Steam yabancı şirket malum.

^ Konuşuyosun ya abi işte alla alla, bi yandan konuşup bi yandan konuşma hakkım diye ağlamak da iyiymiş.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
playstore un türkiyenin greenmangaming i olma şansı vardı ama bayağı mahvettiler işlerini böyle.
123458
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller