Dalgamı geçiyorsunuz?
i-liek-turtals
Üye
Kardeşim dalgamı geçiyosun? türk telekomu seneler önce yabancılara sattık ya lan?
i-liek-turtals
Üye

Abartmayın yahu. Advertorial denilen kavramı oyungezer icat etmedi ya. Sonra evet bu indirip Türkiye çapında sadece Playstore'da oldu. Steam yabancı şirket malum.

^ Konuşuyosun ya abi işte alla alla, bi yandan konuşup bi yandan konuşma hakkım diye ağlamak da iyiymiş.

kardeşim dalgamı geçiyosun? türk telekom'u geçenlerde yurt dışına sattık ya? düşünerek konuşun biraz.
goo_khangoo_khan
Üye
GMG nasıl kalkıyor o kampanyaların altından bilmiyorum yalnız, zararına mı satıyor ne yapıyor bilmiyorum ama son zamanlarda benim en çok alışveriş yaptığım oyun sitesi orası oldu.

Playstore da en azından bi süre fiyatları alışılmışın altında tutabilirdi, bunun için yeterli bütçesi de vardır sanırım büyük şirket. Ama daha çok fatura üzerinden taksitlendirme gibi yönlere ağırlık veriyor gibi görünüyor son zamanlarda, çok kötü de değil taksitleri falan.

Abartmayın yahu. Advertorial denilen kavramı oyungezer icat etmedi ya. Sonra evet bu indirip Türkiye çapında sadece Playstore'da oldu. Steam yabancı şirket malum.

^ Konuşuyosun ya abi işte alla alla, bi yandan konuşup bi yandan konuşma hakkım diye ağlamak da iyiymiş.

kardeşim dalgamı geçiyosun? türk telekom'u geçenlerde yurt dışına sattık ya? düşünerek konuşun biraz.

He sattın diye tasını tarağını topladı gitti ya, %51'i devlette kısmına hiç girmiyorum, öyle olmasa bile adamlar BURADA VERGİ VERİYOR. Steam vergi mi veriyor einstein?
İ. Evrenİ. Evren
Üye

peki haber altına yorum neden atamıyorum?

Playstore olumsuz bir yorum görmek istemeyecek kadar korkak sanırım. Zira zamanında playstore haberleri bayağı trolleniyordu. Haliyle de kimse haberlerinin altında bu tür tatsız mesajlar görmek istemez.

Tamam playstore'un laf yeme korkusunu anlıyorum çünkü ellerini attıkları her işten bir iş çıkıyor. peki oyungezer'den kimse çıkıp "yok kardeşim, insanların konuşma hakkını kendi sitemde ellerinden alamam" diyecek cesareti gösteremedi mi?

ayıp lan. bu kadar paraya aç olduğunuz için utanın.

Oyungezer bağımsız bir dergi. Onların masraflarını başkası veyahut bir şirket karşılamıyor. Kendi başlarının çaresine bakıyorlar. Sonuçta her ay dergiyi çıkartmak için kendi ceplerinden para veriyorlar. Sen dergiyi alıyorsun, sitesine mesaj atıyorsun, onların parası hep derginin cebinden çıkıyor. Ne kadar bağımsız olsalar da reklamlara bağımlılar. Zira reklamlar dergi satışlarından sonraki tek ekmek paraları. Bu durumda da para için her boku yiyecek gibiler. Haliyle de "yok kardeşim, insanların konuşma hakkını kendi sitemde ellerinden alamam" diyecek durumda değiller. Sonuçta parayı veren playstore.
i-liek-turtals
Üye
hmmmm tabi tabi. konuşmaların ve data trafiğinin istenildiği zaman dinlenilmediğine inanıyorsan gerçekten naifsin.

konumuz bu değil tabi. başka yerlere çekiştirmeden bir zahmet. şu konu dağılmadan oyungezer'den birilerinin şu konuya açıklık getirmesini bekliyorum.
i-liek-turtals
Üye

Playstore olumsuz bir yorum görmek istemeyecek kadar korkak sanırım. Zira zamanında playstore haberleri bayağı trolleniyordu. Haliyle de kimse haberlerinin altında bu tür tatsız mesajlar görmek istemez.

Tamam playstore'un laf yeme korkusunu anlıyorum çünkü ellerini attıkları her işten bir iş çıkıyor. peki oyungezer'den kimse çıkıp "yok kardeşim, insanların konuşma hakkını kendi sitemde ellerinden alamam" diyecek cesareti gösteremedi mi?

ayıp lan. bu kadar paraya aç olduğunuz için utanın.

Oyungezer bağımsız bir dergi. Onların masraflarını başkası veyahut bir şirket karşılamıyor. Kendi başlarının çaresine bakıyorlar. Sonuçta her ay dergiyi çıkartmak için kendi ceplerinden para veriyorlar. Sen dergiyi alıyorsun, sitesine mesaj atıyorsun, onların parası hep derginin cebinden çıkıyor. Ne kadar bağımsız olsalar da reklamlara bağımlılar. Zira reklamlar dergi satışlarından sonraki tek ekmek paraları. Bu durumda da para için her boku yiyecek gibiler. Haliyle de "yok kardeşim, insanların konuşma hakkını kendi sitemde ellerinden alamam" diyecek durumda değiller. Sonuçta parayı veren playstore.

doğru düzgün açıklama için teşekkürler. dergiyi çok uzun süredir almıyorum. Sinan beyin online ortamda orjinal yazı üreten site yok demesinden beri ara ara girip "yaratıcı bir iş" çıkarıp çıkarmadığınızı kontrol ediyorum (sizin değil, sitenin). Uzun süredir böyle bir durum söz konusu değil malesef. Bir sonraki derginiz alışımda karşımda "oyungezer" yerine "türk telekom" başlığını görürsem artık sebebini biliyorum.

teşekkürler i.Evren.
goo_khangoo_khan
Üye
Neyine açıklık getirecek ki? Bağımsız mahkeme falan değil burası seni dinlemek zorunda değil. Üye olurken istediğin yerde istediğin şeyi söylersin diye bi teminat mı verdiler sana, nedir bu velvele?

Şirket burası, uygum gördüğü gibi anlaşma imzalamış gereğini yerine getiriyor.
aztek
Üye
ahahah hem dergiyi almayıp hemde aç mısınız muhabbeti yapmak neyin kafası yahu . siteye girerken kokteyl filan mı veriyorlar kafan niye güzel senin. adminler gelip sana acı dolu yaşam hikayelerini mi anlatsın diye bekliyorsun, reklamı yapıp paralarını alıyor adamlar işte. tepkini gördü herkes tadında bırak
PiranhaPiranha
Üye

Playstore'da Grand Theft Auto 4 ve Ek Paketlerinde Büyük İndirim diye bir haber yapmışsınız ana sayfada. Rockstar bu indirimi dünya çapında yaptı sırf playstore'da değil. Merak ettiğim şey şu, neden bu indirim türkiye çapında sadece playstore'da yapılıyor gibi lansman ettiniz bu haberi, bunu merak ettim. Haberin altına yorum atacaktım fakat tabiki bir türk telekom klasiği, konuşma hakkım (yani yorum hakkım) elimden alınmıştı o yüzden buraya açıyorum.

Ne yapıcaksınız acaba.. Konu kitlenecek mi yoksa iş ortağınıza ve size laf ediyorum diye direk ban mı yiyeceğim çok merak ediyorum. Resmi birilerinden cevap bekliyorum. Buyrun..

Oyungezer ve playstore`un aralarındaki anlaşmaya göre Oyungezer, sitelerinde playstore`la ilgili haberler veriyor işte. Sadece playstore`da satsın diye de Steam`deki indirim haber yapılmadı mesela. Zira aralarındaki anlaşma bu.

Adam haklı beyler! :smoking:
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Playstore'da Grand Theft Auto 4 ve Ek Paketlerinde Büyük İndirim diye bir haber yapmışsınız ana sayfada. Rockstar bu indirimi dünya çapında yaptı sırf playstore'da değil. Merak ettiğim şey şu, neden bu indirim türkiye çapında sadece playstore'da yapılıyor gibi lansman ettiniz bu haberi, bunu merak ettim. Haberin altına yorum atacaktım fakat tabiki bir türk telekom klasiği, konuşma hakkım (yani yorum hakkım) elimden alınmıştı o yüzden buraya açıyorum.

Ne yapıcaksınız acaba.. Konu kitlenecek mi yoksa iş ortağınıza ve size laf ediyorum diye direk ban mı yiyeceğim çok merak ediyorum. Resmi birilerinden cevap bekliyorum. Buyrun..

Oyungezer ve playstore`un aralarındaki anlaşmaya göre Oyungezer, sitelerinde playstore`la ilgili haberler veriyor işte. Sadece playstore`da satsın diye de Steam`deki indirim haber yapılmadı mesela. Zira aralarındaki anlaşma bu.

Adam haklı beyler! :smoking:

Haklıyım tabii. Ben her zaman haklıyım. :!blank: Mesajında sarcasm sezdim. Seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller