Dalgamı geçiyorsunuz?
PiranhaPiranha
Üye

Playstore'da Grand Theft Auto 4 ve Ek Paketlerinde Büyük İndirim diye bir haber yapmışsınız ana sayfada. Rockstar bu indirimi dünya çapında yaptı sırf playstore'da değil. Merak ettiğim şey şu, neden bu indirim türkiye çapında sadece playstore'da yapılıyor gibi lansman ettiniz bu haberi, bunu merak ettim. Haberin altına yorum atacaktım fakat tabiki bir türk telekom klasiği, konuşma hakkım (yani yorum hakkım) elimden alınmıştı o yüzden buraya açıyorum.

Ne yapıcaksınız acaba.. Konu kitlenecek mi yoksa iş ortağınıza ve size laf ediyorum diye direk ban mı yiyeceğim çok merak ediyorum. Resmi birilerinden cevap bekliyorum. Buyrun..

Oyungezer ve playstore`un aralarındaki anlaşmaya göre Oyungezer, sitelerinde playstore`la ilgili haberler veriyor işte. Sadece playstore`da satsın diye de Steam`deki indirim haber yapılmadı mesela. Zira aralarındaki anlaşma bu.

peki haber altına yorum neden atamıyorum?

Playstore olumsuz bir yorum görmek istemeyecek kadar korkak sanırım. Zira zamanında playstore haberleri bayağı trolleniyordu. Haliyle de kimse haberlerinin altında bu tür tatsız mesajlar görmek istemez.

Adam haklı beyler! :smoking:

Haklıyım tabii. Ben her zaman haklıyım. :!blank: Mesajında sarcasm sezdim. Seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım.

Yok be İ. Evren'im ben öyle ortaya konuştum, sana demiş gibi olmuşum ama bak alıntıdaki herkeze dedim o sözümü :) Hem ne 'sarcasm' ya güldürdün bunu yazınca :D Aman hocam beni kına ama bana laflar hazırlama, şu an hiç bi lafa gelemem :lol:
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Yok be İ. Evren'im ben öyle ortaya konuştum, sana demiş gibi olmuşum ama bak alıntıdaki herkeze dedim o sözümü :) Hem ne 'sarcasm' ya güldürdün bunu yazınca :D Aman hocam beni kına ama bana laflar hazırlama, şu an hiç bi lafa gelemem :lol:

Hahahah. ^_^
TodzaTodza
Üye
Oyungezer dergisinin politikalarını eleştirmekte serbestsiniz elbette ama bunu biraz daha sakin bir üslupla yaparsanız genel olarak daha iyi olur.
nester
Üye
"Dalgamı geçiyorsunuz?"

Dalganı geçiyor olabilirler de niye sona soru işareti koydun?
kayaalper
Üye
Dalga mı geçiyoruz?
i-liek-turtals
Üye

Oyungezer dergisinin politikalarını eleştirmekte serbestsiniz elbette ama bunu biraz daha sakin bir üslupla yaparsanız genel olarak daha iyi olur.

önceki mesajlara bakmışsınız sanırım. forza 4ü inceleyen arkadaşa zamanında çok sert patlamıştım. lütfen şu anki durumu forza ve göktuğ olayıyla karıştırmayın.

ya bakın, bunu geçen gelişimde de belirttim, hala da inatla sakin sakin söylüyorum. eğer derginin yarısı reklamdan oluşuyorsa ve buna rağmen türk telekom gibi bir şirketle anlaşıp "camdan atla" dediğinde atlıyorsanız belkide bulunduğunuz sektöre olan bakış açınızı biraz değiştirmeniz gerek.

ağaç kesip üzerine mürekkep basmak yerine artık Sinan beyin dediği gibi, online ortamda yaratıcı yazılar hazırlamanın zamanı gelmiştir belki. kimsenin ağız kokusunu çekmeden.
TodzaTodza
Üye
Önceki mesajlarına bakmadım, hangi konudan bahsettiğin konusunda bir fikrim yok açıkçası, şahsi olarak böyle bir uygulamam da yok moderasyon yaparken, bu konudaki genel üsluba bakarak uyarma ihtiyacı hissettim. Onun dışındaki konular ile ilgili de bir yorum yapamayacağım, yani benim mesajımı Oyungezer'in cevabı olarak muhattap alma lütfen böyle bir yetkim yok zira, sorumluluk alanım sadece forum moderasyonu, uyarımın sebebi de konudaki gergin havadır, ve yazan herkes için geçerlidir :)
i-liek-turtals
Üye
tatlı dil, yılan ve delik üçlemesi. şu ana kadar burada denk geldiğim en üsluplu ve düzgün insansın (internette bir yerde "troll" kelimesini duyup sağı solu trollediğini sanan oyungezer kitlesinin aksine).

derdim de bu biraz. oyungezer'in hedef kitlesi çoluk çocuk olmasa komününüzden maddi anlamda destek isteyebilirsiniz (bunun bir çok örneği var) siz hala inatla gençlere goyun derseniz yaşı 30u aşmış, paralı ve oyun oynamayı seven adamı kaybedersiniz. bu kadar basit.
SwooshSwoosh
Üye
kimdi hatırlamıyorum ama biri bu yorum yapamama olayına "haber değil çünkü o reklam taam mı" diye bir açıklama getirdiydi. yersen
İ. Evrenİ. Evren
Üye

kimdi hatırlamıyorum ama biri bu yorum yapamama olayına "haber değil çünkü o reklam taam mı" diye bir açıklama getirdiydi. yersen

Zaar bros. değil miydi o açıklamayı yapan?
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller