Dalgamı geçiyorsunuz?
i-liek-turtals
Üye
netmiş. o yorumu oyungezer ekürisinden birinin mi yoksa az önce yukarıda verdiğim örneklerden biri mi yaptı önemli yanlız.
SwooshSwoosh
Üye

kimdi hatırlamıyorum ama biri bu yorum yapamama olayına "haber değil çünkü o reklam taam mı" diye bir açıklama getirdiydi. yersen

Zaar bros. değil miydi o açıklamayı yapan?

valla hiç hatırlamıyorum ama zaar biladerlerin ogz'yi savunacağını sanmam
FaironFairon
Üye

netmiş. o yorumu oyungezer ekürisinden birinin mi yoksa az önce yukarıda verdiğim örneklerden biri mi yaptı önemli yanlız.

Forumdan birisi yaptı diye hatırlıyorum ben.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
kurtkapankurtkapan
Üye

tatlı dil, yılan ve delik üçlemesi. şu ana kadar burada denk geldiğim en üsluplu ve düzgün insansın (internette bir yerde "troll" kelimesini duyup sağı solu trollediğini sanan oyungezer kitlesinin aksine).

derdim de bu biraz. oyungezer'in hedef kitlesi çoluk çocuk olmasa komününüzden maddi anlamda destek isteyebilirsiniz (bunun bir çok örneği var) siz hala inatla gençlere goyun derseniz yaşı 30u aşmış, paralı ve oyun oynamayı seven adamı kaybedersiniz. bu kadar basit.

Bir adam buraya gelip şunları yazıp "üsluplu lütfen" ayağı çekerse patlarım ama ben.
i-liek-turtals
Üye
patla kardeşim.

bunun dışında aynı konuyu ikinci kere açmanın hıyarlığını yaşıyorum. olsun.
1 aydır hiç bir oyungezer yetkilisinden cevap gelmemiş olmasıda şaşırtıcı doğrusu..
yedikleri nanenin farkındalar sanırım.
kurtkapankurtkapan
Üye
Yukarda da yazılmış zaten. Advertorial dedikleri olay o. Haber değil, reklam. Adamların bir sponsorluk, reklam anlaşmaları vardır, olur. Adamların parayı nereden kazandığını sorgulamak sana bana düşmez.
İ. Evrenİ. Evren
Üye

bunun dışında aynı konuyu ikinci kere açmanın hıyarlığını yaşıyorum. olsun.

Sen neden hıyar olasın? Birine ikinci başlığı açtırıp da hala o kadar laf edilmesine rağmen hiçbir açıklama yapmayan oyungezer dergisi hıyar. Sadece bu mevzuda değil elemanlar dergiyle ilgili hiçbir başlığa açıklama yapmıyorlar. ._.
dodgerdodger
Üye
İş etiği diyorum, hala tırıvırı dönüyor konuda.

İlkini ingilizce yazmıştım, anlaşılmamış demek.

edit: http://www.nspe.org/Ethics/CodeofEthics/index.html

Adında mühendislik geçse de çoğu şey iş dünyasında genel olarak kabul edilen maddelerdir. client'lı kısımları oku :P
i-liek-turtals
Üye

Yukarda da yazılmış zaten. Advertorial dedikleri olay o. Haber değil, reklam. Adamların bir sponsorluk, reklam anlaşmaları vardır, olur. Adamların parayı nereden kazandığını sorgulamak sana bana düşmez.

o parayı kazanırken ne hale dönüştüklerini belirtmek en doğal hakkım ama.
ayrıca o haberin hiç bir yerinde advertorial falan yazmıyor. biraz bakın da gel.
https://dl.dropbox.com/u/996314/ttnet1.jpg
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller