Dalgamı geçiyorsunuz?
oropheroropher
Üye

bunun dışında aynı konuyu ikinci kere açmanın hıyarlığını yaşıyorum. olsun.

Sen neden hıyar olasın? Birine ikinci başlığı açtırıp da hala o kadar laf edilmesine rağmen hiçbir açıklama yapmayan oyungezer dergisi hıyar. Sadece bu mevzuda değil elemanlar dergiyle ilgili hiçbir başlığa açıklama yapmıyorlar. ._.

Eleştirmekle haddini aşmak arasındaki farkı sana kalkıp burada anlatacak değilim, aradaki farkı bildiğini sanıyorum o nedenle haddini aştığını bildiğini de sanıyorum..

Bu konuda cidden rahatsız olan bir insan yetkili kişiye derdini mail olarak yollar cevap istiyorsa..
Foruma açılan konu yetkiliden cevap istendiği için değil, komünü gaza getirmek için açılır..
Hele de açan kişinin üslubu bu şekildiyse bir yetkilinin ona cevap vermesini beklemek komik olur..
Derdini bu şekilde anlatan bir insanı ciddiye almak mümkün değil..

Ki buna rağmen, bahsettiği gibi konusu kapatılmamış, yorum yapma hakkı elinden alınmamıştır..
Amacına hizmet etmeye devam edebilir, istediği kadar insanı kışkırtsın..
Ancak ciddi anlamda bir cevap istiyorsa uygun üslupla yazması ve doğru kişiyle iletişime geçmesi gerekiyor..
i-liek-turtals
Üye
Oyungezer tayfasından hiç kimsenin hiç bir konuda cevap vermemesinin sebebi bu yani. Siz kimsiniz? -bunu sarkastik anlamda sormuyorum, gerçekten, kimsiniz?- İsminiz kırmızı olunca ne oluyor bilemedim. Siteye o kadar çok şey eklenmişki ne nedir çözemiyorum artık.
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Oyungezer tayfasından hiç kimsenin hiç bir konuda cevap vermemesinin sebebi bu yani. Siz kimsiniz? -bunu sarkastik anlamda sormuyorum, gerçekten, kimsiniz?- İsminiz kırmızı olunca ne oluyor bilemedim. Siteye o kadar çok şey eklenmişki ne nedir çözemiyorum artık.

Kırmızılılar genel moderatör.

bunun dışında aynı konuyu ikinci kere açmanın hıyarlığını yaşıyorum. olsun.

Sen neden hıyar olasın? Birine ikinci başlığı açtırıp da hala o kadar laf edilmesine rağmen hiçbir açıklama yapmayan oyungezer dergisi hıyar. Sadece bu mevzuda değil elemanlar dergiyle ilgili hiçbir başlığa açıklama yapmıyorlar. ._.

Eleştirmekle haddini aşmak arasındaki farkı sana kalkıp burada anlatacak değilim, aradaki farkı bildiğini sanıyorum o nedenle haddini aştığını bildiğini de sanıyorum..

Bu konuda cidden rahatsız olan bir insan yetkili kişiye derdini mail olarak yollar cevap istiyorsa..
Foruma açılan konu yetkiliden cevap istendiği için değil, komünü gaza getirmek için açılır..
Hele de açan kişinin üslubu bu şekildiyse bir yetkilinin ona cevap vermesini beklemek komik olur..

Ki buna rağmen, bahsettiği gibi konusu kapatılmamış, yorum yapma hakkı elinden alınmamıştır..
Ancak ciddi anlamda bir cevap istiyorsa uygun üslupla yazması ve doğru kişiyle iletişime geçmesi gerekiyor..

Bahane..
Derdini doğru düzgün anlatan adama bile cevap veren biri yok gelmiş burada ''üslup böyle olursa cevap verilmez tabii'' diyorsun..
Foruma başlık açılıyor zira insanların dergi ile en yakın irtibat yeri burası. Adam belki e-mail adresinizi bilmiyor, ne yapacak o zaman?
İnsanlar sinirli olabilir ve hakkıyla cevap arıyorlardır. Ve o insan müşterin ise sen ''şuna cevap veririm şuna cevap vermem'' diyemezsin..
Karşındaki sinirliyse onu sakinleştirir derdini öğrenirsin ve gerekeni yaparsın. Bu kadar mı zor?

Edit: Bu arada neden sultan ı gibi yazdığını da hep merak etmişimdir.
kurtkapankurtkapan
Üye
Bu arkadaşlar sadece forum moderasyonuna bakar. Bi kaç kişi var sadece hem forum hem dergi tayfasından. Onları sadece iyi bir goyun olursan görebilirsin.
dodgerdodger
Üye
Şunlardan oluyor;

image
i-liek-turtals
Üye

madem öyle neden birine mail atmak yerine foruma konu açmayı tercih ettiğimi söyleyeyim. yerinde bir soru sorduğuma ve cevabı herkesin duyması gerektiğine inanıyorum. o yüzden foruma geldim. derdim milleti gazlamak değil. koyunları arkama alıp ne yapayım?

ayrıca şu ana kadar hiç bir yetkiliden konu hakkında ses çıkmaması gibi bir durum varken mail'le cevap geleceğini nerden biliyorsun?

edit: gif arşivim bi tık daha genişledi. o/ dodger
kurtkapankurtkapan
Üye
Hakim bey adam hala hakaret ediyor.
i-liek-turtals
Üye
fanı olduğun dergi sana "goyun" diye hitap ediyor.
ben mi hakaret ediyorum?
gör şu metaforu artık.
4munet4munet
Üye
amaan amaan, bu kadar mı sığ bir insansın yahu?
Begbie
Üye

fanı olduğun dergi sana "goyun" diye hitap ediyor.
ben mi hakaret ediyorum?
gör şu metaforu artık.

HAHAHAHAHA Efsanevi DH konusu, arşivde var mıdır acaba hala?
image
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller