Dalgamı geçiyorsunuz?
PiranhaPiranha
Üye

bunun dışında aynı konuyu ikinci kere açmanın hıyarlığını yaşıyorum. olsun.

Sen neden hıyar olasın? Birine ikinci başlığı açtırıp da hala o kadar laf edilmesine rağmen hiçbir açıklama yapmayan oyungezer dergisi hıyar. Sadece bu mevzuda değil elemanlar dergiyle ilgili hiçbir başlığa açıklama yapmıyorlar. ._.

Yalnız bu sefer çok keskin konuşmuşsun :) İ. Evren saygılar, ha dikkat et seni içeri almasınlar bu açıklaman üst mercilere taşınabilir :lol: :P

"Birine ikinci başlığı açtırıp da hala o kadar laf edilmesine rağmen hiçbir açıklama yapmayan oyungezer dergisi hıyar. Sadece bu mevzuda değil elemanlar dergiyle ilgili hiçbir başlığa açıklama yapmıyorlar."

Yine yeniden haklısın demekten ve kediminde başını yakmaktan geri kalamıyorum. çok kötüyüm çook :wacko:

EDIT_: Bu mesajımı yazarken bir önceki 5. ve 6. sayfadaki tartışmaya bakmamışım, fena. Kırmızılı yeşilli Mod'lar olaya dahil olmuş ciddi-keskin cevaplar verilmiş, fena.. Neyse ben yavaştan uzaklaşıyorum etliye sütlüye karışmıyorum ben İ. Evren diye birini tanımıyorum :D
JulianneJulianne
Üye
O zaman ben şunu sormak istiyorum:
Bu sayfada yazılan bir haber midir yoksa bir reklam mıdır? Haberse neden yorum yapamıyoruz? Reklamsa (ki Administrator tarafından yazılması bu düşünceyi destekliyor) bu reklamı veren kim ve neden yazının hiçbir yerinde reklam olduğu söylenmiyor/belirtilmiyor? URL'de duyuru yazıyor olması da garibime gitti, indirimi Oyungezer mi yapıyor/yaptırıyor?

Kafam karıştı.

Dipnot: Reklamsa, reklamı veren kişi reklama yorum yapılmamasını "rica etmiş" ve bu yüzden yazı, yoruma kapatılmış olabilir. Geçerli, evet. Korumacı, evet. Neden korunmaya ihtiyaç duydular ki...
QuendarthQuendarth
Mod
Çünkü Playstore'un içerik sağlayıcısı SETI Yayıncılık. Burada reklam yaptıklarında sadece TTNET'in değil, kendilerinin de reklamını yapmış oluyorlar.
JulianneJulianne
Üye

Çünkü Playstore'un içerik sağlayıcısı SETI Yayıncılık. Burada reklam yaptıklarında sadece TTNET'in değil, kendilerinin de reklamını yapmış oluyorlar.

O zaman neden minnacık da olsa "Bu bir reklamdır." gibisinden bir ibare bulunmuyor? "Haber" kısmı altında neden reklam veriliyor?
oropheroropher
Üye
viral marketingin olayı bu değil midir zaten?
QuendarthQuendarth
Mod

O zaman neden minnacık da olsa "Bu bir reklamdır." gibisinden bir ibare bulunmuyor? "Haber" kısmı altında neden reklam veriliyor?

Belki kendi sitelerinde kendi hizmetlerinden bahsettikleri için reklam sayılmıyordur. Dergiyle ilgili haberlerde de reklam olduğu belirtilmiyor mesela.
AtKafası
Üye
Fazla takmayın iş hayatı bu. Adamlar para kazanıyor.
JulianneJulianne
Üye

viral marketingin olayı bu değil midir zaten?

O zaman OGZ'nin bu konuda baya bir ekmek yemesi gerektiğini söyleyebilirim. (:

Belki kendi sitelerinde kendi hizmetlerinden bahsettikleri için reklam sayılmıyordur. Dergiyle ilgili haberlerde de reklam olduğu belirtilmiyor mesela.

İyi de bu "hizmeti" onlar sağlamıyor (bildiğim kadarıyla). Hizmeti, OGZ'nin yol göstericiliği altında TTNET yapıyor (diye biliyorum). Hatam varsa düzeltin lütfen. Orada minnacık bir "reklamdır" yazısı olsa bu kadar tatava çıkmayacaktı.

Bu sitenin, komple bir şekilde, dergi için bir reklam aracı olduğunu düşünürsek derginin reklamını yaparken ayrıca belirtmeleri gerekmez bence. (:
AlphariusAlpharius
Üye

ben buraya solculuğu ve oyunculuğu aynı potada erittiği için geliyordum lan
AtKafası
Üye

ben buraya solculuğu ve oyunculuğu aynı potada erittiği için geliyordum lan

Valla forumda ANAP'lı admin bile var çok hoş bence.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller